#17 Derrick Köhn - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#17 Derrick Köhn

Sol içte demirbay olduğu sürece derrick köhn diri rakiplere karşı her türlü zorlanacaktir.. Bunu köhnü aklamak için demiyorum ama ortada bir matematik var adamlar sayıca fazla gelince mecbur bir yerde patliyorsun.. Pozisyon bilgisinde eksiği olsa da birebirlerini görüyorsunuz bize her maç sıkıntı çıkaran yusuf erdoğan'ı ikinci yarı darma duman etti..
Ayriyetten yukarda bir arkadasimiz da yazmış balotelliyi bu kadar oynatirsan sana illa sıkıntı yaratır paslariyla adam yaşlanmış olsa da A kalite bir futbolcuydu zamanında

Gereksiz elestirildigini dusunuyorum. Adamlar oraya calistilar ellerindeki oyuncular geregi. Zaten taktikleri defans arkasina sarkmaktan ibaretti ya da ortadan Balotelli ile denemek. Kisacasi, elinden geleni yapti, gayet basarili mudahaleleride vardi (hatalarina takilmazsaniz gorursunuz) ustune de hucuma katki verdi.

Son 10 dakikada Yusuf Erdoğan sürekli dripling yapmasına rağmen 1'e 1'de fırsat vermedi Yusuf kaç defa duvara çarpmışa döndü bugün gayet iyiydi dahada iyi olacak.

Bu adamı eleştirmeden önce geçmiş sol bek performanslarını hatırlayın eleştirirken bir daha düşünün derim.
oyna devam yav, sürekli iyiye gidecek. oynadikca bunu cok rahat görebiliyoruz. bunun sag bek versiyonunu getirmek gerekiyor yaz dönemi. ilk transfer hemen nokta atisi sag bek olmali.

Ataklarda çok iyi
Ancak bazen geri dönüşlerde ve pas hatalarında sıkıntı çıkıyor
Bugün 1-2 pozisyon pas hatası nedeniyle oluştu.. bereket, Muslera kurtardı

Çok iyimser yorumlar var ama bazı posizyonlarda çok uyudu. Hangi pozisyon hatırlamadım ama göre göre adamını kovalamadı. Hücumda iyiydi orada da son paslarda biraz sıkıntı oldu.

Köhne ün verdiği pozisyonlar genelde Okan hoca nın onu ileride kullanmasından dolayı kaynaklanıyor. Hücum da Kaan defans 3. Sü olup köhne 3 5 2 kanadı gibi oluyor barış sol forvet gibi forveti ikiliyor. Top kaptırıldığında ise önde kalan köhne tarafından pozisyon yiyoruz. Bu normal apo ya güveniyor o konuda biraz fazlaca... Riskli bir oyun defansif anlamda. Ama yakaladılar mı hücumda Barış ve köhne çok etkili olabiliyor maç içerisinde. Bunun da bir çözümü olacaktır elbette...

Üst Alt