2012 Londra Olimpiyatları Resmi Başlığı - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2012 Londra Olimpiyatları Resmi Başlığı

Cevap: 2012 Londra Olimpiyatları Resmi Başlığı

Nazmi ve Rıza altın ile dönecek inşallah yarın onlara odaklanalım.

Elendiklerinde bahaneleride hazır;yok heyecanlıydık yok sakattık yok bize destek vermediler..Azimli sporcu olsalar zaten bahanelere sığınmazlar..Rezil ettiniz bizi rezil..

biz türkler ne kadar fos bir milletiz ceneye gelince en büyük en güclü biziz ama icraata gelince iş fossss. o kadar sporcu gönder ve bir tane bile madalya alamadan gel çok şükür ki hükümetimiz bu yönde yatırımlar yapıyor eskiden olsa olimpiyatlara 6-7 sporcu gönderirdik.

keşke 6-7 sporcu ile gitseydik hiç değilse madalya alamdık diye üzülmezdik..114 sporcu ile gidip madalya alamamak kötü olur...hükümete gelince evet spora çok para yatırıyor ama spor konusunda belli bir stratejilerinin olmadığını düşünüyorum ben yaptım olduya getiriyorlar her zaman yaptıkları gibi...

spor bakanı 114 sporcu gidier övunuyordu akp hukumeti söyle yaptı akp hukumeti böyle yaptı diye sıfır cekince ortalıkta gözuklmez olduu nerelerde

Rezalet yazıklar olsun cidden.Hepsinin sorununun psikolojik olduğunu düşünüyorum hazırlayamıyorlar kendilerini

İzmir kadar ülkeler bile madalyalar alıyor,70 milyonluk Türkiye'den başarı sağlayacak insan çıkmıyor.

Nevin gayet rahat koştu! Serisinde 1.ci oldu. Madalya umudumuz Nevin.

Yarıştan sonraki röportajda gerçekten çok güzel konuştu Nevin, böyle sporcular lazım işte Türkiye'ye. Burnu havalarda isimler değil.

Bizimkilerin 10 gündür tek bronz alamadıgı bir Olimpiyatta,Kazakistan 6 altın madalya kazanmış,Helal Olsun..

Üst Alt