2014 DK H:1 | Uruguay 1-3 Kosta Rika | MS | 14 Haziran - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK H:1 | Uruguay 1-3 Kosta Rika | MS | 14 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sana demedigim net. söyledigim abimiz. üstüne alindi cevap verdi. hemen gaza gelip agir şeyler söyleme. ben agir bişeyde demedim. sana desem alintilarim. orasi ayri mevzu. ben hiçbir zaman begenileyim diye yazi yazmadim bunuda bil. herkesi kendiniz gibi bilmeyin.

bak aslanim ben genel bir elestiri yaptim yani sadece sana degildi lafim..boyle sarhos musun yada agir konusurum lafini sana gercek hayatta yediridim ama sanal alemde senin gibi erkeklik yapip agzimi bozman..neyse muslum avatarima bakip beni sarhos olarak gormen senin seviyeni gosterir..demek curt cobain avatari olsa insani uyusturucu bagimlisi ilan edersin.sendeki muthis bi yetenek gercekten..

Ya arkadaslar maci konusun, tamam Muslera bizim kalecimiz tabiki onuda konusabilirsiniz ama macin onune cikiyor gereksiz yere, macin guzelligini konusun, Costa Rica yi, Campbell i falan.

Muslera ya gelince son golde hataliydi, diger 2 golde hatasi yok. Bu kadar basit..

bizde onu diyoruz alper 3. golde net hatali. ama işte eleştiriyle saçmalamayi bir tutan var. neyse ben yatar iyi geceler.

bak aslanim ben genel bir elestiri yaptim yani sadece sana degildi lafim..boyle sarhos musun yada agir konusurum lafini sana gercek hayatta yediridim ama sanal alemde senin gibi erkeklik yapip agzimi bozman..neyse muslum avatarima bakip beni sarhos olarak gormen senin seviyeni gosterir..demek curt cobain avatari olsa insani uyusturucu bagimlisi ilan edersin.sendeki muthis bi yetenek gercekten..

pöff tamam sus ya. herif içtin lafimi avatarimi görüptemi söyledin diyor. beyninin üstünemi düştün. ne uyduruyorsun sen. lafimi yedirirmiş. birde sanal alemde erkeklikten bahsediyor çakma müslüm seni. hadi git yat. ayil sonra gel. hadi eyvallah.

uruguay takım olarak çok kötüydü.musleranın ben son gol haricinde hatasını görmedim.esas sorgulanması gereken muslera yerine uruguay gibi favori ve iyi bir kadronun kosta rika gibi bir takıma karşı bu kadar çaresiz kalması.kostarika sandıgımızdan çok daha güçlü bunu anlamış olduk hepimiz.

pöff tamam sus ya. herif içtin lafimi avatarimi görüptemi söyledin diyor. beyninin üstünemi düştün. ne uyduruyorsun sen. lafimi yedirirmiş. birde sanal alemde erkeklikten bahsediyor çakma müslüm seni. hadi git yat. ayil sonra gel. hadi eyvallah.

bari bende ustune dusecek beyin var senin gibilerinde o bile yok..sabah aksam burda yazmaktan beynin sulanmis..biraz insan icine cik belki insanlik ogrenirsin...cakma muslum ne demek lan,sen gercekten siyirmisin arkadas..

Vay arkadaş! İlk 6 maç 22 gol :D Şiir gibi gidiyor bu dünya kupası...

(Not: 2010 Dünya Kupası ilk 6 maç 8 gol)

TV'deki yorumculardan biri bu turnuvanın daha kısır geçeceğini söylemişti bundan bir kaç hafta önce. Benimde aklımda kaldı 2010'a göre daha az gol olur diye beklerken bu gidişle gol rekoru kırılır. Keşke dinlemez olaydım. Bütün tahminler altüst oluyor.

Küçük ülkeleri destekleme konusunda beni mutlu sona ulaştıracak tek takım olabilir Kosta Rika :)

Haydi oğlum 1 beraberlik bile yetebilir buradan sonra. :m26:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt