2014 DK H:2 | Uruguay 2-1 İngiltere | MS | 19 Haziran | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK H:2 | Uruguay 2-1 İngiltere | MS | 19 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
220px-WM-2014-Brasilien.svg.png

uruguay_uruguayan_flag.png
c80ecv.png
england_english_flag.png

84Xw4Q8.jpg

2014 FIFA World Cup

D Grubu 2. Hafta Maçı

Uruguay-İngiltere

Sao Paulo Arena, Sao Paulo

19 Haziran

22:00

Uruguay için tek ihtimal var, o da kazanmak.Kazanırlarsa ben gruptan çıkacaklarını düşünüyorum.

- Uruguay bu defansla her türlü gol yiyecek.Daha çok atması lazım.Bunun içinde çift forvet çıkması lazım.Suarez-Cavani çift forvet ile çıkıp risk almalılar.

4-3-1-2'nin Uruguay'a uygun olduğunu düşünüyorum.Ramirez kadroda mı bilmiyorum ama forvet arkasında Ramirez oynamalı.Şu şekilde çıkmalılar kısacası:

----------------------Muslera------------------------

Fucile--------Godin--------Caceres-----Alvaro P.

-----Alvaro Gonzales--Gargano--Lodeiro----

----------------Gaston Ramirez------------------

------------Suarez----------Cavani--------------

Şu 11 Kosra Rika'yı da yenerdi.İngiltere karşısında böyle çıkmalılar.Kamerun'daki gibi hocaları berbat ediyor takımı.Kadro fazla ofansif ama başka seçeneği yok Uruguay'ın.

Dünkü sonuçtan sonra bence Kosta Rika'nın şansı küçümsenmeyecek kadar ciddileşti. Bu maç berabere biterse 1 puan bile yeterli olabilecek Kosta Rika için.

Uruguay'da iki adam var (Suarez-Cavani) ama yetmez. Takimin kalani gol atabilecek, üretebilecek kapasitede degil. Ingiltere bu maci alir.

Uruguay'ın savunması berbat özellikle godin - lugano uyumu sıfır neredeyse , ingilizlerin sturridge gibi hızlı adamları benzetebilir bu savunmayı ,,

ama zor maç tamammı devammı maçı berabere biterse Kostarika gruptan çıkar kanımca .

İngiltere de pek iş yok ama ileri uç adamları çok hızlılar uruguay bu maçı kazanmak istiyorsa en az 3 gol atması lazım oda mucize

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Uruguay'ın savunması berbat özellikle godin - lugano uyumu sıfır neredeyse , ingilizlerin sturridge gibi hızlı adamları benzetebilir bu savunmayı ,,

ama zor maç tamammı devammı maçı berabere biterse Kostarika gruptan çıkar kanımca .

Savunmanın Lugano tarafı berbat.Caceres'i al göbeğe.İnter'den Alvaro Periera var.Onu da sol beke çekti mi tamam işte.Kırmızı kart gören adam da zaten REZİL bir futbolcuydu.Onun yerine de Porto'nun değişilmez ismi Fucile.Uruguay'ın defansı toparlanabilir.

Suarez tamamen iyilesmis deniyor. Oynarsa Uruguay alabilir. Onun disinda tek Cavani'yle olcak is degil

GT-S7500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

uruguayda surezin dönmesi iyi ama defansı adeta sos veriyor sert ve havadan geçilmeyen ama hızlı isimlere karşı dağılan defansı Sterling,Sturridge,Welbeck gibi hızlı isimler karşısında çok pozisyon verir eğer Muslera gününde olursa değeri 5 milyon artar minimum 6-7 poziyon verirler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt