2017 | Yılın En Bilgisiz Üyesi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2017 | Yılın En Bilgisiz Üyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Alp Basma adlı adminin modlara sizi pasifize etmeye yönelik direktifler verdiğini işittim.

Zaten bu karari almam onun art niyetinden beslendi acikcasi

normal uyeler herseyi yapma hakkina sahiptir ama moderator ve adminlerin devreye girip bu abuk islere girisip bir de "ben modum haa." yaptigini gorduk

once hidayeti surduler one , taseron yaptilar adami durup dururken

sonra da o da yetmedi kendi devreye girdi , ben herseyin farkindayim , sitenin en tepesindekine de sikayetimi iletecegim ama kendimle ilgili degil , genel olarak bu "ben adminim ben modum.." tehditleri icin

gerci normal sasirmiyorum . Bekliyordum kademe kademe bu gelismeleri

Sinan Bilgin olayın üstüne çok gidiyorsun bence. Sen böyle yaptıkça herkes üzerine gelecektir. Tamamen eğlenmeye yönelik bir organizasyon. Soyadının etkisi de çok büyük. Daha önce de yazdım Beşiktaş ve Başakşehir güzellemelerinin de etkisi var.

Bana da yılın çaylağı ödülü verdiler. Şaşırdım. Teşekkür etmekten başka ne yapabilirim ki! Daha da önemlisi ve ilginci bir tanesi (ki onun külahını seveyim ben) benim gergin, sinirli olduğum dedikodusunu ortaya attı. Ardından trollemeye başladılar. Tüm forum bir çok mesajıma, özenerek fikirlerimi yazdığım mesajıma bile "sinirlenme" "gerilme abi" "sakin" vs. cevaplar veriliyor. Ne yapayım? Gülüp geçmekten başka bir şey yapmaya değer mi? Sonuçta buraya ben hem haber almaya, hem de kafa dağıtmaya geliyorum. Burada sohbet ettiğim, şakalaştığım, yazdıklarını sevdiğim bir çok arkadaş var. Yarın yanımdan geçse tanımam. Çünkü o insanı tanımıyorum. Fikirlerini tanıyorum. Sanal bir arkadaş. Sinirlenecek, kendimi üzecek kadar neden sinirleneyim! Kenan da aynı hatayı yaptı. Yolda görse tanımayacağı adamla tartıştı biraz uzaklaştı forumdan. Dönecektir elbet. Ama ne zaman kim bilir.

Sana böyle davranmayı öneririm. Bu önerimi dikkate alırsan bence mutlu olursun. "Sana ne; sen kim oluyorsun da bana akıl veriyorsun!" da diyebilirsin; hakkındır. Öyle düşünüyorsan kusura bakma. Kolay gelsin.

normal uyeler herseyi yapma hakkina sahiptir ama moderator ve adminlerin devreye girip bu abuk islere girisip bir de "ben modum haa." yaptigini gorduk

sonra da o da yetmedi kendi devreye girdi , ben herseyin farkindayim , sitenin en tepesindekine de sikayetimi iletecegim ama kendimle ilgili degil , genel olarak bu "ben adminim ben modum.." tehditleri icin

Rahatsiz edivi bir ortam gercekten.

Yapabileceklerimiz ise cok kisitli malesef.

Eskidem Hakan Delikamli vardi cok aktif olan, onu da sondurdu bu zihniyet.

LG-D855 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Zamanında İngilizler, Kral I. Richard'a "adamın dibisin sen kralım, bu alemde bir Fatih Ürek, bir de sendeki yürek, aslansın sen aslan" diye gaz vere vere adamın adı Aslan Yürekli Richard olmuştu.

Bizim Sinan da buna benzer bir durum yaşadı bence. Her yazdığına "la bi git, oha o kadar da değil" diye diye adamın adını bilgisize çıkardık.

Manyak mıyım bende üyeleri kaçırmak için işim gücüm yok kumpas kuracağım.

Herkes biliyor bir kişi benim şu üyeyi pasifize edelim kaçıralım vs tarzı bir durumumu gördüğünü söylesin şerefimle bırakırım.

Mantıklı olun biraz ya. Kaç yaşında adamsın. Tanımadığın insanlar hakkında kafanızda kurup buraya gelmeyin.

EDIT: Forumda daha sağlıklı bir şekilde tartışılması için bir şeylerin herkesin hatasını görmesi lazım. Şapkayı alıp düşünsün herkes.

Manyak mıyım bende üyeleri kaçırmak için işim gücüm yok kumpas kuracağım.

Herkes biliyor bir kişi benim şu üyeyi pasifize edelim kaçıralım vs tarzı bir durumumu gördüğünü söylesin şerefimle bırakırım.

Mantıklı olun biraz ya. Kaç yaşında adamsın. Tanımadığın insanlar hakkında kafanızda kurup buraya gelmeyin.

EDIT: Forumda daha sağlıklı bir şekilde tartışılması için bir şeylerin herkesin hatasını görmesi lazım. Şapkayı alıp düşünsün herkes.

Ben seni taniyorum ustat , adim sinan bilgin degil seref bilgin olsa , bilgisizden ziyade serefsiz desinler diye forumun en serefsizi oscar i urettirirdin

isin icinde art niyet , nefret oldugu zaman benim o ortamda yerim yoktur , senin yaptigin bu seyi elestirdim zaten

hidayet de mod ken satasti bana senin gudulemenle (belki de , bundan emin degilim ama gostergeler oyle) , sonra sen sazi ele aldin

senin art niyetini test ettigimiz baska olaylar da oldu, ozellikle millet uzerime gelsin diye kasten secim basligini 13 olarak birakman gibi

yani insanlarin baktigi yerde yanlis bilgi durmasi bile senin gozunde bana saldirilmasindan daha onemsiz

bir insanin kinci olmasi da anlasilabilir de , yonetici baglanti ve gucuyle bunu harmanlayacak noktaya gelmesi ust bir limit sayilabilir

seneye giyabimda daha cirkin bir sifat bulup taseronlari sal uzerime , daha keyifli yilbasi gecirirsin

Başkası olsa %2-3 falan ihtimal verirdim de söz konusu Alpay olunca o ihtimal bile yok, adam forumun belkide en uyumlu ve sakin yöneticisi söylenen şeylere bak :asd22:

Bu isi uzatmayalim . Bu basligi kitleyin zaten secilen secilmis dilediginizde gorulebilir bir yerde

insanlarin benim ve dahil olan kisilerin birbirlerine giydirmesinden baska anlami olmayan bu sacma sifatla oscar duzenleyeni de tebrik ederim

bu baslik Gs nin su secim suresinde burada gereksiz sekilde tartisma sebebi oluyor , bunu dahi goremiyorsunuz

Ben seni taniyorum ustat , adim sinan bilgin degil seref bilgin olsa , bilgisizden ziyade serefsiz desinler diye forumun en serefsizi oscar i urettirirdin

isin icinde art niyet , nefret oldugu zaman benim o ortamda yerim yoktur , senin yaptigin bu seyi elestirdim zaten

hidayet de mod ken satasti bana senin gudulemenle (belki de , bundan emin degilim ama gostergeler oyle) , sonra sen sazi ele aldin

senin art niyetini test ettigimiz baska olaylar da oldu, ozellikle millet uzerime gelsin diye kasten secim basligini 13 olarak birakman gibi

yani insanlarin baktigi yerde yanlis bilgi durmasi bile senin gozunde bana saldirilmasindan daha onemsiz

bir insanin kinci olmasi da anlasilabilir de , yonetici baglanti ve gucuyle bunu harmanlayacak noktaya gelmesi ust bir limit sayilabilir

seneye giyabimda daha cirkin bir sifat bulup taseronlari sal uzerime , daha keyifli yilbasi gecirirsin

Hayatımda kimse ile uğraşmadım. Senin de bir ayrıcalığın yok.

Yönetim ile ilgili insiyatif almadığım için eleştirildiğim ortamda kalkıp milleti örgütlemek ile suçluyorsan kusura bakma zerre tanımamışsın.

Sorunun tam da bu zaten. Kimseyi tanımıyorsun. Tanıyamazsın da. Zira kimsenin hayatına dokunmuyorsun. Sana iki tane üye bilgisiz dedi diye bilgisiz olacağına inanıyor ve bunun planlı bir şey olduğunu savunuyorsan suçu başkasında değil kendinde ara önce.

Önce ne kadar milleti üzüp, sinirlendirip kırmışım da bana böyle OVER REACT tepkiler veriyorlar diye bir sorgula. Sonra gel milleti suçla.

Kendine çuvaldızı batırmadıkça bahsettiğin WP grubu dışında girdiğin her ortamda benzer sıkıntıyı yaşarsın. İletişime geçebilmek adına girdiğin bir ortamda bir adım atsan 10 adım atılacağını bilmene rağmen atmıyorsan bu aroganlığın suçunu sadece 2-3 satır ile tanıdığın üzerine de atamazsın.

Haydi iyi forumlar.

Ödülü üyeler verdirir, yönetimin bunda bir etkisi olamaz.

Saçma sapan kategoriler var o da bu olayı organize eden kişinin mallığı, genelde bu tip organizasyonlarda olumsuz yönde bir seçim yapılmaz.

Neyse amacı dışına çıktı konu, kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt