2018 DK 3.lük Maçı | Belçika 2-0 İngiltere | MS | 14 Temmuz | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK 3.lük Maçı | Belçika 2-0 İngiltere | MS | 14 Temmuz | TRT 1

V53red.png

bel-png.23945
22-png.23728
eng-png.23951

JMlAv4.jpg

2018 FIFA Dünya Kupası 3.lük Maçı
Belçika - İngiltere
Saint Petersburg Stadyumu
14 Temmuz 2018
17:00

Bu üçüncülük maçı neden oynanıyor tam olarak. Ne önemi var ki?

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ucunculuk maclari onemlidir . Olimpik sporlardan esinlenilmistir ve podyum denen statuye kavusturur kazanani

Orjinali ayni anda icra edilen bireysel sporlar icindir fakat dunya kupasindan , formulasina dek genislemistir

Oyle tenekeden mac degildir . Bir turnuvanin 3 uncusu olup madalya almak ile yari finalisti unvanina sahip olmak esit degildir

Ciddi oynayacaklarini dusunuyorum . Ama belki bir ihtimal daha hucuma yonelik keyifli bir anlayisla sahada olabilirler

Dövseler dünya kupası yarı finalinde elendikten sonra şu maça çıkmak istemezdim. Taraftarı olsam takımlardan birinin izlemek istemezdim.

Gruplardaki maç gibi olmasa bari. İki takımda açık oynarsa zevkli bir maç izleriz. Üçüncülük maçları zevkli geçer hep.

İngiltere bana göre 3.de olsa 4.olsa en az Hırvatlar kadar başarılı bu turnuvada. İlk 11'de 30 yaş üstü sadece Ashley Young var.

Kadronun büyük kısmı 27 yaşın altında. Üstelik alt yaş kategorilerinin çoğunda şampiyon olan jenerasyon henüz devreye girmedi. En basitinden 18 yaşındaki Jadon Sancho gibi çok büyük bir potansiyel var.

2020 Avrupa Şampiyonasında Yarı Final ve Final Wembley'de oynanacak. Bunu da hesaba katarsak 2020'de bu turnuvanın da özgüveniyle bence şampiyonluğun en büyük adayı olacaklar.

Halk uzun zaman sonra takımı sahiplendi. Hepsi şampiyon olmuş kadar mutlu. 2006-2016 arası nasıl Almanya fırtınası varsa 2018'den sonra İngiltere fırtınası esecek.

İngiltere bana göre 3.de olsa 4.olsa en az Hırvatlar kadar başarılı bu turnuvada. İlk 11'de 30 yaş üstü sadece Ashley Young var.

Kadronun büyük kısmı 27 yaşın altında. Üstelik alt yaş kategorilerinin çoğunda şampiyon olan jenerasyon henüz devreye girmedi. En basitinden 18 yaşındaki Jadon Sancho gibi çok büyük bir potansiyel var.

2020 Avrupa Şampiyonasında Yarı Final ve Final Wembley'de oynanacak. Bunu da hesaba katarsak 2020'de bu turnuvanın da özgüveniyle bence şampiyonluğun en büyük adayı olacaklar.

Halk uzun zaman sonra takımı sahiplendi. Hepsi şampiyon olmuş kadar mutlu. 2006-2016 arası nasıl Almanya fırtınası varsa 2018'den sonra İngiltere fırtınası esecek.
Yazdiklarina katildigim yerler var lakin Southgate faktoru dusundurucu . Rezil bir hoca .

Ingilterede yetenek problemi var . Iyi niyetli genc bir takim ama uzerlerinde israr edilse dahi yetenekli hale gelemeyecekler

Belki yeni eklentilerle olabilir ama ingiltere hep boyledir , shearer zamaninda da yari finalde penaltilarla elendiler fakat sonraki turnuvalarda hep bir disli takima elendiler gitti , sanirim once arjantin sonra brezilya tokatladi kirilma maclarinda

Üst Alt