2018 DK A Grubu M:1 | Mısır 0-1 Uruguay | MS | 15 Haziran | TRT 1 - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK A Grubu M:1 | Mısır 0-1 Uruguay | MS | 15 Haziran | TRT 1

Yaşayan efsanemiz Muslera yı tebrik ederim ve başarılarının devamını dilerim.

Bir de Allah aşkına git şu Suarez'in ağzını burnunu kır lütfen.

sent via GSC

Muslera'nın gol sevinci

DfvNDhpXcAAyWn7.jpg

Kilo mu almış, yoksa sadece bana mı öyle geldi...:confused::unsure:

trezeguet nedense bana babeli anımsatıyor aradığımız tarzda biri değil garry ve brumadan sonra küfür yer diğer kanatta feghouli var oda hızıyla etkili biri değil
muslera adına sevindim satılması taraftarı değilim dünya kupası dönüşü 2.5-3 milyon arası 5 yıllık sözleşme teklifi akıllıca olur,kimse 20 milyon vermez oda hayal 10 milyonada satılcak biri değil

abi sendeki yanlış başlığa yazma, yanlış kelime kullanma gibi durumların altında ne gibi sebepler yatıyor acb ;D

Tezcanlı ve sallapati bir insanım ana sebep bu, çok hızlı yazarım bir de yazarken kontrol etmem. Yazdıktan sonra like falan gelince yazıyı tekrar okurken hatayı görüp editlerim. Bazen yeri geliyor aynı mesajı 6-7 kere editliyorum. Ara ara yanlış başlığa yazmamın sebebi de zibilyon tane sekme açıp kapamamamdan kaynaklanıyor, zamanında hızlı okuma kursuna gittim baya hızlı okurum her şeyi eğitim günlerinden kalma bir sıkıntı bu sanki biri kovalıyor gibi sekmeden sekmeye atlıyorum, mesela bir haberi okuyup bitiriyorum hemen ardından gsc'deki sekmelerden birine bakıyorum, bunu hızlı bir şekilde yaptığımdan çarşı karışıyor zaman zaman.

Barcelona ve Paris'in forvetlerinin bok gibi oynadigi bir macta futbol uzmanlari Trezeguet bu muydu yorumu yapiyor

Futbol bilginiz bu kadar zaten, belcika hazirlik macindan sonra transfer nobetine gelip "Trezeguet kesinlikle alinmali deniliyor". Yine 1 mac sonrasi Godin ve Gimenez gibi savunma oyunculara karsi fena oynamayan Trezeguet cop ha
trezeguet iyi oynasaydı bunu kaparlar şimdi,biz alamayız denilecekti.iki ucu poklu degnek...

Tezcanlı ve sallapati bir insanım ana sebep bu, çok hızlı yazarım bir de yazarken kontrol etmem. Yazdıktan sonra like falan gelince yazıyı tekrar okurken hatayı görüp editlerim. Bazen yeri geliyor aynı mesajı 6-7 kere editliyorum. Ara ara yanlış başlığa yazmamın sebebi de zibilyon tane sekme açıp kapamamamdan kaynaklanıyor, zamanında hızlı okuma kursuna gittim baya hızlı okurum her şeyi eğitim günlerinden kalma bir sıkıntı bu sanki biri kovalıyor gibi sekmeden sekmeye atlıyorum, mesela bir haberi okuyup bitiriyorum hemen ardından gsc'deki sekmelerden birine bakıyorum, bunu hızlı bir şekilde yaptığımdan çarşı karışıyor zaman zaman.

@Erman Türker'dir o.

Bu arada iyi bayramlar abim.

Mısırın orta sahasındaki Warda çok iyiydi. Yunan liginde 8 gol atıp 7 asist yapmış. Mısır maç boyunca dayanıklı oynadı ama işte kalite ve tecrübe farkı ile Uruguay maçı kazandı.

Ribery ve Robben geleceğine Galatasaray'a çakma trezeguet gelsin diyenler nerede :) bir kere de yanılalım kardeşler hürmetler...

Yalnız bu Rusya'ya ve Katar'a Dünya Kupası verilip, Türkiye'ye Avrupa Kupası bile verilmemesi skandaldır. Hadi eskiden stadyumlar falan hazır değildi de şu an bir bahanesi olamaz.

Bomboş bir Avrupa Gençler Şampiyonası'na yeterli ilgi gösterilmedi diye turnuva verilmemesi saçmalık.

Sebep o son yazdigin degil , aciklayim

Otellerimiz yeterli
Futbola olan tutkumuz guzel
Artik turkiyeye ulasim gayet kolay
Hem stadyumlar hazir hem yapmamis ulkeyiz
Fanzone luk cokca yer var

Tek problemimiz baslica buyuk sehirlerdeki ulasim sorunu

Basitce konusmak gerekirse onca taraftarin ucacagi 3 uncu havalimaninin ne yolu var ne rayli ulasimi

Yani birinci sorun ana ulasim noktalarindan duzgun bir ag olmamasi , ikincisi de sehir ici ulasimin durumu

Cogu iki nokta arasinda rayli ulasim yok , yani atiyorum fenerbahce parkini bir goreyim diyen adam oradan taksime gitmek icin eziyet cekmek zorunda

Bir de gelecek onca insanin buyuk bolumu avrupali olmayacak (dunya kupasi icin soyluyorum)

O yuzden turkiye evet dunya kupasi yapabilir ama sehirlerimiz dunya kupasi yapamaz

Avrupa sampiyonasi icin bir engel gormuyorum , siyasi sorunlar giderilirse o verilebilir

Dunya kupasi 2022 sonrasi 48 ulke olacak , avrupa sampiyonasi ise 24 ulke

Ustelik 24 ulke hepsi avrupali olmasi var , 48 tane dunya ulkesi olmasi var

7 Dünya Kupası izlemiş biri olarak ilk defa bu kadar boşluklar olan bir tribün gördüm ve üzüldüm açıkçası. Biletler satılmadıysa bile bir şekilde sponsorlar vasıtasıyla falan doldurulmalıydı. Boşluğun bir sebebi de Ekaterinburg denen şehrin başkent Moskova'ya bile epeyce uzak olması. Muhtemel uçuş fiyatları da ucuz değildir

Maça gelirsek, Uruguay beklentimin çok altında oynadı. Son 20 dk hariç hiç üretken olamadılar. Mısır dengeli bir oyun oynadı güçleri ölçüsünde. Salah olsaydı galip gelebilirlerdi diye düşünüyorum. Şimdi Rusya'yı yenmek ya da S. Arabistan'a fark atmaları gerekecek. Bunun için de Salah'ın sakatlık falan dinlemeden Allah ne verdiyse oynaması gerekiyor..

Üst Alt