2018 DK B Grubu M:2 | Portekiz 1-0 Fas | MS | 20 Haziran | TRT 1 - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK B Grubu M:2 | Portekiz 1-0 Fas | MS | 20 Haziran | TRT 1

DgI7AyUXkAEhafj

Serdar'a bak Leicester'de oynuyor

Belhandanin takimi daha gol atamadi lan. Ispanyaya da atamayacaklarini varsayarsak 0 golle kapatacaklar. Dusunenler icin faideli bir istatistik.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hakem tam bir facia'di, buyuk takimlar devamli kollaniyor.

adam resmen 2 tane penalt vermedi, Guerrero isimli sol bek 10 tane faul yapti hala uyari yapiyor.

Pepe dirsek atti Benatia'ya, benatia'yi uyardi hakem, koysana Video REF'i kirmizi karti yapistir.

Hakemler iki mactir var denen serefsiz uyguluma nedeniyle portekizi dogruyorlar. Isp macinda costanin golunu izlemediler, bugun de kraldoya yapilan penaltiyi. Bu keyfe gore bir uygulamama mi ben anlamadim ki. Varin basindaki adamlar hakem hatali bir karar verirse direk mudahale etmeli. Orta hakemin ben hatali karar verdim bir izleyin diyecek hali yok. Demiyorlar da zaten. O zaman neye yariyor yaw bu var denen sacmalik.

Var sistemi eyyamı bitirir diyordum çok safmışım rte vari yanıldık demek zorundayım. Hakem eyyamları aynen devam ediyor. Gol çizgisi teknolojisi gerçekten çok iyi ama "Var" adlı arkadaş hiçbir yaraya merhem olmuyor. Acilen yapay zekalı robotların hakemliğe soyundurulması gerekiyor. İnsan eyyamının önünü alamıyoruz.

VAR daha çok orta hakemi rahatlatmak için getirilmiş bir uygulama değil mi zaten yav? Ortadaki hakem her söyleneni uygulasa baş hakem olmasının anlamı kalmayacak. Bu sistemin en önemli eksikliği karar verilmeden önce pozisyonların devam etmesi, şu ana kadar çok bomba bir şey olmadı ama olduğunda da çok konuşulacaktır.

Daha ne olacak goller, penaltilar vs. Grup asamasi diye ses cikmiyor ama ikinci turdan itibaren goruruz. Amac ise yaramaz hakemleri rahatlatmak degil adil kararlar vermek olmali.

Hakemler iki mactir var denen serefsiz uyguluma nedeniyle portekizi dogruyorlar. Isp macinda costanin golunu izlemediler, bugun de kraldoya yapilan penaltiyi. Bu keyfe gore bir uygulamama mi ben anlamadim ki. Varin basindaki adamlar hakem hatali bir karar verirse direk mudahale etmeli. Orta hakemin ben hatali karar verdim bir izleyin diyecek hali yok. Demiyorlar da zaten. O zaman neye yariyor yaw bu var denen sacmalik.
Boş atma ulan Fas'ın da penaltısı verilmedi Tayyip kardeşimize

Üst Alt