2018 DK C Grubu M:1 | Fransa 2-1 Avustralya | MS | 16 Haziran | TRT 1 - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK C Grubu M:1 | Fransa 2-1 Avustralya | MS | 16 Haziran | TRT 1

İngiltere liglerini yakından takip edenler Aaron Mooy’un normalde de bu seviyelerde top oynadığını iyi bilirler. Hem tip olarak hem oyun tarzı olarak Shelvey’e de benzetiyorum kendisini. Dk’dan sonra değerini iyice arttırır gibi duruyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hıncal : ‘Bu bitmiş dünya futbolunun bitik takımlarının olduğu kadar kupaya katılamadık. ‘’

Hıncal : ‘’ Feza takımı denen Fransa, çatladıkapıspor da oynasa sırıtacak kadar berbat İspanya , ve Ronaldo dışında rezil bir Portekiz’in olduğu kupaya gidemedik. Neden ? ‘’

Hıncal : ‘’ Lucescu denen Rumen çingenesinin ipliğini ilk pazara seren kişi benim yollar önce. Yıllarca futboldan bir haber yöneticilerimiz bu adamın peşinden koştu. İşte sonuç ortada.

Hıncal : ‘’Ama benim medyam kör. Denizli hocamın, burada defalarca eleştirdiğim Terim’in kılı eder mi bu Lucescu?’’

Hıncal : ‘Bu bitmiş dünya futbolunun bitik takımlarının olduğu kadar kupaya katılamadık. ‘’

Hıncal : ‘’ Feza takımı denen Fransa, çatladıkapıspor da oynasa sırıtacak kadar berbat İspanya , ve Ronaldo dışında rezil bir Portekiz’in olduğu kupaya gidemedik. Neden ? ‘’

Hıncal : ‘’ Lucescu denen Rumen çingenesinin ipliğini ilk pazara seren kişi benim yollar önce. Yıllarca futboldan bir haber yöneticilerimiz bu adamın peşinden koştu. İşte sonuç ortada.

Hıncal : ‘’Ama benim medyam kör. Denizli hocamın, burada defalarca eleştirdiğim Terim’in kılı eder mi bu Lucescu?’’

Dünkü İspanya'ya bunu söylemek için kör olmak gerekiyor diğerlerini bi nebze anlarım da..

Katilim grubunu yorumlamasini beklerdim

Burada saydigi takimlarla oynayip da yenilmis degiliz

Izlanda ve hirvatistani yorumlasin , bizi gecenler onlar dunya kupasi elemelerinde

Bu soyledikleri bahsettigi takimlarla oynamis olsak ve geride bitirsek gecerli olurdu

Avustralya beklediğimden iyiydi. Maç tam beraberlik maçıydı. Biraz şansla kazandı Fransa. Beklerden yeterince destek gelmedi. Bence Sidibe ve Mendy oynamalı diğer maçlarda. Çok daha ofansif bekler.

Üst Alt