2018 DK D Grubu M:2 | Arjantin 0-3 Hırvatistan | MS | 21 Haziran | TRT 1 - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK D Grubu M:2 | Arjantin 0-3 Hırvatistan | MS | 21 Haziran | TRT 1

portekiz arjantin'den çok da üstün bir takim oyunu oynamadı ronaldo adeta kişisel becerileriyle takımı ayakta tuttu
Ronaldo kisiligini, futbol becerisini Her takimda ortaya koyuyor.
Tabii, diger arkadaslari da ona destek oluyorlar, ayak uyduruyorlar..
Messi adeta toptan kaciyor, saklaniyor..
Barca daki Messi yi tanimasak bu da kim, niye oynuyor diye soracagiz.
Arjantin Milli Takiminda idari, teknik bircok hata var.. Muhtemelen TD nin de kafasi ucar turnuva sonrasinda.. Dusuncem ayni.. Evet kadro hatalari var.. Takim iyi hazirlanmamis. Ama Messi isen, biraz Messi gibi oyna be kardesim..

modric - rakitic - mandzukic 3lusu fazla iyi ve herifler 10 yildir birlikte oynuyorlar, ufak nation olup starlarinin karakterli olmasinin faideleri

Ben artık ignored yazan hiç bir konuya girmeyeceğim diyorum. Sonra bakıyorum adam her konuda var en temizi susup uzaklaşmak diyorum. Çünkü tüm foruma yayıldı bu hastalıklı muhabbet tarzı.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Forumdaki hastaliklardan biri de su an sizin yaptiginiz , mesela biri ile tartismasi olan kisi , baskasinin da onunla problemi olunca bir anda kankalasiyor

her elestirisine begeni atmalar falan da filan da ... o zat ile ilgili sizinle milyon kere ayni fikirde olmama ragmen negatifte ortak olmayin , gerekli uyariyi usuluyle yonetime yaptik , onlar da tedbiri aldilar .. gudulenmeye , kendinizi haksiz duruma dusurmeye gerek yok

o dostumuz forum icin zararli hale gelmeye basladi , ben bir suredir farkindayim ve yazdim da cok kereler

sahsen ben de antipatik biriyimdir fakat benim insanlara antipatik gelisim savundugum fikirlerin tersini benimsemeyip marjinal goruntumden , yasam tarzimi ego haline getirmemden filan .. kibir , kendini begenmislik ve hazimsizlik denebilir , vardir bazi insanlarda

fakat bu arkadasta tekrarlar yontemiyle karsisindakini alttan sinirlendirme filan cabasi var , orada amaci messi filan degil , messi konusunda kendi kadar radikal olmayanlara saldiriyor aslinda .. keza hurmetleri , hurmet gostermek icin yazmadigini anlamak icin deha olmaya gerek yok

enver pasayi surekli diline dolamasi da forumda ikilik cikarma amacli .. bunlari ilk gunden gordum zaten ama bu kadar genisletecegini dusunmuyordum

dinden dem vurup baska baslikta kumar , bir baska baslikta evlilik perdesi ile kadin ayartma sanati sergiliyor falan filan

o arkadasin ilaci sarper ile kenan dir bu forumda en uygun 2 kisi ... ama bu 2 linin de zarar gormesini istemem , o yuzden tartismaya girmeseler iyi olur , o noktada haklisiniz

Hayir forumdaki arkadaslari guduleme amacim olmadan bilgilendirme gayreti icindeyim , cunku sakin kalamazlarsa bahsettigin kavgalar cok yakin, ayak sesleri geliyor

Sinan bey ben yazılan bazı şeyleri beğenirim doğru hatta buna aklı başında yazdığı zaman Uğur Güzel yazarsa bile beğenmek gibi. Ben Uğur Güzel düşmanları derneği kurmadım yada varsa üye olmadım. Felç olma ile alakalı cevabı ise beğendim. Çünkü bir insana sırf kişisel EGO’dan dolayı felç ol vs diyen birine verilecek en doğru cevaptı. Ve ben bu zatın mesajları engellediğim halde alıntılar yüzünden karşıma çıkıyor. O nedenle cevap veriyordum. Fakat artık tek kelime yazma düşüncem yok. Seçim ile alakalı başlığı daha tam tespit edememiş gibi orada da görmeye başlarsam artık iyice çekilirim. Çünkü olay artık tartışmak fikir belirtmek değil. Tamamen bir fikri yada bir akımı foruma dayatma olayına doğru gidiyor. Ve adamı ciddiye almaktan çok dalga geçme taraftarı olsam bile denk gelmemeyi hatta görmemiş olmayı tercih etme noktasındayım. Emin olun adamı sevmediğim için değil yazdığı saçma şeyler için cevap verdim bugüne kadar. Ama bugün anladığım tek şey yaşı her ne ise çocukça sidik yarıştıran tarzına ne cevap veririm nede muhattap olurum. Umarım 3 5 başlıkta aktif olmaz da okunacak faydalı bir kaç şey görürüz.

brezilya averajda kosta rikayi gecmemize yardimci olmustu , bir ara brezilya 3-2 onde , biz 2-0 ondeyken bile yetmiyordu hatirladigim kadariyla

brezilya 2 daha biz de 1 tane daha atinca islem tamamlanmisti

kosta rika macinin sonunda da allah korumustu bizi

Sinan bey ben yazılan bazı şeyleri beğenirim doğru hatta buna aklı başında yazdığı zaman Uğur Güzel yazarsa bile beğenmek gibi. Ben Uğur Güzel düşmanları derneği kurmadım yada varsa üye olmadım. Felç olma ile alakalı cevabı ise beğendim. Çünkü bir insana sırf kişisel EGO’dan dolayı felç ol vs diyen birine verilecek en doğru cevaptı. Ve ben bu zatın mesajları engellediğim halde alıntılar yüzünden karşıma çıkıyor. O nedenle cevap veriyordum. Fakat artık tek kelime yazma düşüncem yok. Seçim ile alakalı başlığı daha tam tespit edememiş gibi orada da görmeye başlarsam artık iyice çekilirim. Çünkü olay artık tartışmak fikir belirtmek değil. Tamamen bir fikri yada bir akımı foruma dayatma olayına doğru gidiyor. Ve adamı ciddiye almaktan çok dalga geçme taraftarı olsam bile denk gelmemeyi hatta görmemiş olmayı tercih etme noktasındayım. Emin olun adamı sevmediğim için değil yazdığı saçma şeyler için cevap verdim bugüne kadar. Ama bugün anladığım tek şey yaşı her ne ise çocukça sidik yarıştıran tarzına ne cevap veririm nede muhattap olurum. Umarım 3 5 başlıkta aktif olmaz da okunacak faydalı bir kaç şey görürüz.

Yanlis anlama da bu tarzini hic begenmedim .. Yani ya tartisirim (bir yerde yazisini istemeden de gorursem) , ya da tartismamak icin hic basliga girmem

boyle sey mi olur , burasi onun ciftligi mi ? sen paylasimlarina ,katilimina devam edeceksin

o zaman hepimiz bir sevmedigimiz insanda acik yakalayalim , onu gerelim , o da senin gibi yapip cekilsin ortamdan .. adamla tartismaya girmemeni oneriyorum elbet ama kendini de forumdan cekercesine yorumlar yapma

su da var , seni (ve belki baskalarini) bu noktaya getiren durumu tahlil etmek de site yonetiminin isi , o da ayri mesele , cunku engellesen bile karsina cikiyor , ve sen engellediginde o kisi o laflari yazmamis olmuyor

2022 Katar'da Hoca Simeone olmalı. Messi son kez yalvar yakar çağırılmalı. Simeone "seve seve" bu takıma savunma yapmayı öğretir. Gerisini zaten Messi halleder o yaşında bile.

Simeone tek çare.

Takviyeli uefa Galatasaray ı rivaldolu, ronaldolu brezilyalı gruptan çıkmıştı, yarı finalde gene brezilyaya pisi pisine elenmiştik:cry:
reis öyle bi bahsetmişsinki rivaldo ronaldu brezilya 3 ayrı takım bizde 4.yuz gibi.
ama o dönemin futbolcuları için kısmen haklı söylediğin. ronaldo tozunu attırmıştı turnuvanın ve rivaldo ile birlikte de bizim

Üst Alt