2018 DK H Grubu M:1 | Kolombiya 1-2 Japonya | MS | 19 Haziran | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK H Grubu M:1 | Kolombiya 1-2 Japonya | MS | 19 Haziran | TRT 1

V53red.png

col.png
c80ecv.png
jpn.png

Ar5S4k.jpg

2018 FIFA Dünya Kupası H Grubu 1. Maç
Kolombiya - Japonya
Mordovia Arena, Saransk
19 Haziran 2018 Salı
15:00

7DV7Al.png

Japonya bu grubun malesef fasulyesi. Kolombiya'nın ben bu gruptan lider çıkacağını düşünüyorum.

Bu maçı 2-3 farklı kazanır Escobarın çocukları.

Kolombiya'nın başında Arjantin'in Şenör Güreş'i Pekerman hocam var. Tam bir Turnuva hocası her zaman gruptan bir şekilde takımları çıkarır ama 2.turda veya çeyrekte mutlaka elenir yine tahminim öyle olacak. Kolombiya 6-7 civarı puan toplar bu grupta. Yıldız oyuncularının alayının formsuz olduğu Japonya Onur'un dediği gibi fasulyedir bu grupta nagatomo kusura bakmasın.

Japonları Yuto öncesi de severdim ve desteklerdim ama üzgünüm ki bu grubun "fasulyesi" denebilir. Elbette her takım gibi zorlayacaklardır ama kapasiteleri çok sınırlı.

Üstelik baya çalkantılı zamanlar geçirdiler. Vahid Hoca'yı Mart ayında yolladılar falan.. Kagawa,Honda,Okazaki gibi isimler çok da formda değil.

Genelde uzakdoğu ulkelerı fiziksel olarak çok düşük olur ama bu turnuvada kore fiziksel olarak iyiydi fizikli oyuncuları seçmişler ozellikle ortasahada ve santraforda dağ gibi adamları oynattılar. japonyada avrupada oynayan oyuncu sayısı daha fazla koreye oranla ama japonyada oyuncular formda değil. beraberlik yakın gibi rodriguezin performansı belirleyici faktor olur

Üst Alt