2018 Dünya Kupası Hazırlık Maçları Takip Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 Dünya Kupası Hazırlık Maçları Takip Başlığı

Arjantin lider çıkamayacak bence ve 2.turda Fransa ile eşleşecekler. Messi uzaylısı tek başına oynayıp yıkmazsa yarı finali görür Fransa, orada da Brezilya'yı geçmeleri gerekecek final için. :)
2 zor maçları var Brezilya ve Almanya.Brezilya da sıkıntı yaşamazlar ama Almanya maçı sıkıntılı geçer gibi düşünüyorum.

Tüm favori takımları alıcı gözle izledim. İspanya en büyük şampiyonluk adayı gözüküyor. Gerçekten çok iyi futbol oynuyorlar. Favorilerden Almanya eski coşkusunda değil. Fransa kupayı kazanmak için fazla toy ve bence forvet olarak Giroud yetersiz. Arjantin, İngiltere gibi takımlar kadro kalitesi olarak en üst seviyede değiller. Brezilya eski Brezilya takımları gibi çok iyi hücum takımı değil ama daha dengeli ve sonuç odaklı takım. İspanya'dan sonra en büyük favori olarak Brezilya'yı görüyorum.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sağlam maç, kadrolar turnuvada kullanacakları 11'e yakın saat 17:00'de Ülke Tv'de

Hırvatistan'ın 11'i: Subasic; Vrsjalko, Corluka, Lovren, Vida; Badelj, Rakitic; Perisic, Modric, Rebic; Kramaric
Brezilya'nın 11'i: Alisson; Danilo, Thiago Silva, Miranda, Marcelo; Casemiro, Fernandinho, Paulinho; Coutinho, Gabriel Jesús, Willian.

DexTGx5W4AEl8n5.jpg

Üst Alt