2024 Yılı Divan Kurulları Genel Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2024 Yılı Divan Kurulları Genel Başlığı

bu konuşanlar - borç konusuda -

o zaman baba yönetim sunduğu projelerin dönüşünü 1 yıl falan mı sandınız acaba - 3 4 yıllık belki 5 yıllık işler.

alkışlarken, seçerken iyiydi.

özetle 10 milyon eurolar döküp bizi mahfetemyin diyor . bunu diyeceğine trasnferi kapatalım diyorlar.

Su topunda nası 5.4 milyon gelir ve 10 milyon gider olabailir - gerçekleşen kısımda 2023 kasıma göre

futbol harici hepsi nasıl 500 milyon borç toplamına gelmiş büyümüş o kartopu ya

espor - 3 milyon borç.... lan 50 tane mi son tech PC kurdunuz..
Sportif aş borcu da oraya koymuşlar. Gelir gider diğer branşlar dengeliyor bir şekilde de. Kulübün genel faizleri çok ya. Bir şekile bu borçlar sıfırlanmalı hızlı bir şekilde. Durduk yere 10 milyon euro faiz ödüyoruz. 2 tane transfer yaparız o paraya yav.

Sportif aş borcu da oraya koymuşlar. Gelir gider diğer branşlar dengeliyor bir şekilde de. Kulübün genel faizleri çok ya. Bir şekile bu borçlar sıfırlanmalı hızlı bir şekilde. Durduk yere 10 milyon euro faiz ödüyoruz. 2 tane transfer yaparız o paraya yav.
anlıyorum baba faiz konusu zaten arttığı için dahada giriyor farkındayım ama Esporda 3 Milyon borçu NASIL çıkıyoruz ...daha yeni sponsorluk vs oldu.

var bir iteleme bir şey orada. bana garip geliyor.

büyük resme bakıncada dengini bulan branşlar haricinde hepsi zarar - baksana yani yarım milyar zarar bunları sürdürmek.

baksana yani büyük genel kurulda mikrofonu bulup 10 dk konuşan Kürekçiler 2 mil gelir yuvarlak 4.25 mil gideri otursun konuşsunlar bakalım. 4.25 Milyon gider - nasıl nedir - medyaya değil ama üyelere cidden full dökümleri verilmesi lazım.

çıldıracağım nasıl rakamlar ya - 10 yıl+ birikmiş faiz falan mı yemiş hepsi orayı anlamadım. saçmasapan meblağlar şunlar.

herkes büyük resimden ekonomik profesörlük taslıyor konuşurken. içinden elenecek kalemler baya baya var bana göre.

gider gösterip indirilen para var mıdır ı sorduruyor bana yalan yok.

anlıyorum baba faiz konusu zaten arttığı için dahada giriyor farkındayım ama Esporda 3 Milyon borçu NASIL çıkıyoruz ...daha yeni sponsorluk vs oldu.

var bir iteleme bir şey orada. bana garip geliyor.

büyük resme bakıncada dengini bulan branşlar haricinde hepsi zarar - baksana yani yarım milyar zarar bunları sürdürmek.
E sporda birçok branşta yarışıyorlar normal o tutar hatta düşük bile kalmış.

Üst Alt