#26 Milot Rashica - Sayfa 136 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu herife niye taktiniz anlamadim.

Adam sonuna kadar bizi bekledi, bizim almayacagimizi anladiginda bjkye gitti istanbulda kalmak istedigi icin. Bjkye gittikten sonra provokatif aciklamalari olmadi bize karsi, iki macta da göze carpan hareketler yapmadi.

Ben nötrüm rashicaya karsi. Almamamiz kagit üzerinde dogru bir karardi, 27 yasinda ingiltere ikinci liginde oynayan bir oyuncunun 50%‘sine 5 milyon verecegimize piyasa degeri cok daha yüksek olan teteyi aldik.

Ha günün sonunda tutmadi maalesef o baska konu. Rashica teteden de zahadan da faydali bir topcu ve bizde olsaydi banko oynardi dogrusunu söylemek gerekirse.

Son düzenleme:
Nasıl saygısızlığı olmadı ya

En çok buraya gelmek istedim deyip gelmeden tüm GS postlarını silen bir tipten bahsediyoruz

Neyi bekledi ağustosun başında da olmayınca gitmiş oluyor

7-8 milyon euro istiyorlardı bizden, orta saha alamamışız buna mı verecektik parayı

Gedson’un da olmadı öyle bakarsak Rize’ye gidip çay içerken foto paylaşmayı da saygısızlık saymazsak

Nasıl saygısızlığı olmadı ya

En çok buraya gelmek istedim deyip gelmeden tüm GS postlarını silen bir tipten bahsediyoruz

Neyi bekledi ağustosun başında da olmayınca gitmiş oluyor

7-8 milyon euro istiyorlardı bizden, orta saha alamamışız buna mı verecektik parayı

Gedson’un da olmadı öyle bakarsak Rize’ye gidip çay içerken foto paylaşmayı da saygısızlık saymazsak
bütün fotoları duruyor yaw hala nasıl silmiş

8taşların maçlarını izlemediğim için güncel durumuna yorum yapamam ama bizde olsaydı iyi olurdu. Adam bir defa takım oyuncusu, bencilliği yok, o kafadan adamlar lazım bize.

Tete ve ziyech yerine 50 kere tercih ederim. Burada ölüp bitilinen zaniolo'yu da geçen sezon kulübeye haps etmiş oyuncudur. Biz tutmuş rashica yerine başka arayışlara çıktık gereksiz şekilde. Zaniolo boşluğuna bir transferi yapılabilir veya barış-rashica yapılabilirdi. Rashica içinde bizim içinde yanlış bir ayrılış oldu.

Hainlik ne alaka yaf ? Tamam sevme kiz vs.. de.. Adam sanki bizim kiralik oyuncumuz da :) Bizi bekledi, bekledi, bekledi... Almadik.. O da bir tercihte bulundu (evet mal adam ama bilemeyiz maddi durumunu, beklenti ve kosullarini!) sonucta bu kucuk $ikecilere gitti. Takimi icinde bir seviyede mucadele ediyor. Ne alaka yani ? Pislikte yapmadi oyle bariz kaldi ki yapadabilir. Bizimle tek iliskisi 1 sezonluk kiralik seruveni. Altyapindan cikar vs... elestirirsin hani.
Hain oğlu hain

Bunu seven takdir eden de aveldir

Üst Alt