#3 Felipe Melo - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Salaklık bizde. Gitmek isteyen adama 10+10 gün süre veriyorsun. Gönder gitsin, yerine birisini al.

aga alıcaktın melo yerine lawalı meloyu kendi haline bırakıcaktın kalırsa ne ala kalmazsa mualla ama bunlar naptı ne yerine adam aldılar ne oyuncuya bonservisini verdiler şimdi yönetimin burada suç melo kaldığı için mutluyum ama yerine mutlaka meloyu rotasyona sokucak genç bir oyuncu alınmalıydı burda kimse melo selçuk ikilisi 11 de devam etsin demedi...

5 milyon imza parasına bile "ok" derdim. :D Geçen sene de böyle olmuştu. Gomis'i istememiştim "daha iyisi alınmalı" diye, aynısı MBia'da oldu. Song hayali kurdum durdum, gerçi hala kuruyorum. Ben de baya salağım o konuda. :D

Yalan söylemeyim Gomis'i bende istememiştim. Daha iyisi gelir diye düşündüm. Halt etmişim. Mbia net bize uyan oyuncuydu ama. Negüzel firsatimiz vardi.:p

Yalan söylemeyim Gomis'i bende istememiştim. Daha iyisi gelir diye düşündüm. Halt etmişim. Mbia net bize uyan oyuncuydu ama. Negüzel firsatimiz vardi.:p
Valla acayip şanssızdık. Bu sezon baya hem iyi hem beleş topçu vardı, bu yönetime denk geldik. Richards, Maxi, MBia, Mexes, Gignac, Ayew, Konoplyanka... Aysal olsa muhtemelen en az 2 tanesi bizdeydi.

Mutlaka toparlayacak ama bu sene cok katkı veremez gibime geliyor hakemlerde kendisine toleransli olmazlar artik, bizi bazı maçlarda eksik bırakabilir

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla acayip şanssızdık. Bu sezon baya hem iyi hem beleş topçu vardı, bu yönetime denk geldik. Richards, Maxi, MBia, Mexes, Gignac, Ayew, Konoplyanka... Aysal olsa muhtemelen en az 2 tanesi bizdeydi.

Ben Melo'yu başta hep bonservisi alinsin diye isteyen adamdim ama bu adam eski Melo degil. Temposu düştü. ara sira güzel şeyler yapar ama O enerjiyi göremiyorum onda. Hantallaşmiş iyice. Top buna gelince tirsiyorum. Zaten 1 tane öyle kaptirdi. Geçen sene o gelince gol yemedik gibi zirvalari ben yemiyorum. Maçlari izledim ben.

Mbia Richards ayewle baya fizikli takim olurduk:(

Henüz hazır değil. Maç temposu lazım bence milli aradan sonra gerçek Melo'yu görürüz.

Hazırlık maçlarında bile oynamadı sonuçta bu kadar ağır eleştiriye gerek yok.

Ben Melo'yu başta hep bonservisi alinsin diye isteyen adamdim ama bu adam eski Melo degil. Temposu düştü. ara sira güzel şeyler yapar ama O enerjiyi göremiyorum onda. Hantallaşmiş iyice. Top buna gelince tirsiyorum. Zaten 1 tane öyle kaptirdi. Geçen sene o gelince gol yemedik gibi zirvalari ben yemiyorum. Maçlari izledim ben.

Mbia Richards ayewle baya fizikli takim olurduk:(
Ben de ilk kiralık sözleşmesi bittiğinde "bonservisi alınmasın" diyordum, sonradan "kesinlikle kalmalı" demeye başladım da artık cidden ya pili bitti, ya da kafasında bitirdi bizi.

Ayew için kimseye kızamam, 7m€ imza parası almış diyorlardı ama MBia ve Richards alınmalıydı. Öküz gibi adamlar. :D

Transferde yeni isteğim şu: Lawal+Song (ya şimdiden alalım ya da devre arası için anlaşalım). Devre arasında da Melo nereye gidiyosa gitsin, gitmiyorsa sezon sonu fesih.

Kimseyi bu kadar rahat bırakmayacaksın olay bu.Alternatif olmadıkça böyle oluyor kim olursa olsun alternatifi olacak.boşuna eskiden şöyleydi böyleydi demeye gerek yok.Gerçekler ortada.

Hazır değil daha ama o kadarda kötü değil. Maçı fenerlilerle izledim onlar bile diyor pislik ama adam topu nereye kullanacağını iyi biliyor topal gibi bodoslama atmıyor dediler. Kafa topuda bırakmıyor adam. Birlo 1 tanesini yapamaz şunların

Ben gitsin diyordum, 2 senedir beğenmiyordum bugün oynadığı futbolda öyleydi hatta daha kötüydü toparlar mı sanmıyorum. Ha gitse yerine kim gelecekti bilal falan oynayacaktı muhtemelen Bilal+JPK yerine biraz üstüne ekleyerek Mbia alınsaydı en kötü alternatif olurdu. Ama ilk 18'e girmeyecek adamlara para saçtık

Baslarda daha fazla kalmasindan yanaydim ama ibre simdi daha cok gitmesine yana döndü gözümde. Bir pozisyon vardi deli oldum. Son adam olarak calim atmaya calisti, rakip topu kapti kaleye dogru gidiyordu bombos.

Bu nasil bir rahatliktir abi..

Gitmek istiyordu gitti. Son dönemlerde geçmişin aksine taraftara itici görünmeye başlamıştı bence. Bu yüzden daha fazla yaşattıklarını unutturmadan gitmesi iyi oldu.

Üst Alt