3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 5-1 Dersimspor | M.S | 25 Ekim | A Spor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 5-1 Dersimspor | M.S | 25 Ekim | A Spor

aslında kupadan elenmek bizim için en iyi yol. yoksa yine gidip bu teneke kupasını alıp başarılı olduk biz diye taraftarı kandırmaya çalışırlar sezon sonu

Teneke kupası falan değil,bal gibi de almak başarıdır.Galatasaray'ın bu ülkenin en büyük takımı olduğunun tescilidir.Bu kupayı almak,sorunlarımızı örtbas etmez,hiçbir zaman etmedi.

O teneke kupa saolsun avrupada cezamızı çekiyoruz bu yıl.
Değeri en geç bundan dolayı inanılmaz değerlidir benim gözümde.

Cvj8UMNWYAASGk4.jpg

Gider simdi Linnes'i sol bekte onyatir benide sinirlendirir. Ulan sag bekin yok yarim saatte adami kesip attin. Elindeki belki en iyi sag bek ustunde dursun ey Rieking

Türkiyedeki en büyük 2 kupadan birisi.
Karizması yok kesin mali bir getiriside yok ama asla teneke bir kupa değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

jor beyi bende destekliyor ve seviyorum enazından bu yıl kalmalı diyorum ama ilk sınavını bence bu hafta verecek

ya medya+selçuk savasında yenilecek korkudan kesemiyecek selçuku yada dogrularından vazgecmeyip kesecek

podolski veya wesleyi kesebilir ama selçuk konusunda korkup korkmadıgı bu hafta sonu belli olacak bence

Cavanda'dan ümitli idim ama ondan da yol olmayacak gibi , bari linnes'i tekrar denesin. Gerçi boş yine Sabri oynayacak bolca yıl

Değil ama muhtemel kadro bu:

Cenk
Sabri Serdar Semih Linnes
Hamit De Jong
Sinan Josue Yasin
Podolski

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu kadro ile çıkarsa Riekerink de kendinden öncekilerin saçmalıklarından birini tekrar etmiş olacak. Karşımızdaki rakip çok düşük seviye, takımın yedekleri dahi güçlü onlara göre. Sol beke de alt yapıdan bir genç koyup oynatsak ne olur yani. İyi de oynasa kötü de oynasa denemiş oluruz. Linnes'i sol bek olarak deneyip varacağımız bir yer yok kanımca.

Türkiyedeki en büyük 2 kupadan birisi.
Karizması yok kesin mali bir getiriside yok ama asla teneke bir kupa değil

Karizması var.Geçen sene 2 kazanan takımdan birisi olduk.Lig şampiyonu Bjk,kupa şampiyonu da biz.

Ancak mali getirisi konusunda katılıyorum.Yayıncı kuruluşun suçu bu.Salak salak haberlerle kupayı övmeye çalışacaklarına biraz daha fazla kaynak aktarsalar takımlar daha çok ciddiye alır ve izleyici sayısı artar.

Üst Alt