3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 5-1 Dersimspor | M.S | 25 Ekim | A Spor - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 5-1 Dersimspor | M.S | 25 Ekim | A Spor

Cavanda belli bölümlerde akıl tutulması yaşıyor. Arkasına bir oyuncu kaçarken anlık olarak uyuyor. Hız ve hızlanması iyi olduğundan daha sonrasında yetişiyor rakibe ama hoş bir durum değil bu.

De jong - serdarı takıma monte etmenin zamanı gelmiş belli.

Poldi - sneijder aynı anda oynamaz artık bunu biliyoruz. Kadromuz sağlam aslında ama defansı oturtmak lazım.

T@patalk ????

Defans olarak en kötüsü Linnes, ofansif olarak en iyisi Linnes bence bunun seçimini yapmak lazım defans mı, ofans mı? :)

edit: Ha derseniz diğerleri ne kadar iyi ki defansif olarak diye ona saygı duyarım :D

Valla Cavanda´nin da defansi kötü. Sabri´yi de hep o yüzden elestiriyorduk zaten.

Linnes en azindan derli toplu birsey oynamaya calisiyor. Belki o da cok yeterli degil ama daha fazla sansi hakediyor bence.

Ama 3´ünü toplasan bir Eboue etmez, o ayri. Yaptigimiz transferlerden hic begenmedigim bir Cavanda var.

Defans olarak en kötüsü Linnes, ofansif olarak en iyisi Linnes bence bunun seçimini yapmak lazım defans mı, ofans mı? :)

edit: Ha derseniz diğerleri ne kadar iyi ki defansif olarak diye ona saygı duyarım :D

Buyuk takimin bekleri hucuma katkili olmali. Kapanan takimlara karsi onemli bir silah iyi bir bek oyuncusu

Linnes'i tercih ederimde diyeniyorum cunku yeteri kadar sag bekte izlemedik

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ya yapmayın renktaşlar

Sabri yine aynı sabri bir tek koşuyor o kadar

Yaptığı hiç bir orta yerini bulmuyor sağ tarafta ki paslaşmaların içine ediyor birde o anlamsız uzun pasları yokmu kimsenin olmadığı alana

Linnes ve önünde defansa yardım eden bir yasin bu işi çözer diyorum

Bu ateş üfleyerek sönmez
Ben elimdeki kadroya bakıyorum, sonra dönüyorum sahada ki performansa bakıyorum ve ona göre yorum yapıyorum. Sabri eskidi herkesin dilinde ama gercek bu, daha iyi kadrolar kurup sabrinin ismini ağzımıza almak istemezdik ama yok yani

T@patalk ????

De Jong temposunu oynadıkça yükseltir.

Maç temposu eksik adamın haliyle. Ben beğendim Selçuk kesilebilir.

Serdar direkt monte edilebilir.

-------------------------------Muslera---------------------------------------

-Sabri----------Serdar-------------------Chedjou------------Carole-------

-----------------De Jong-----------------Tolga------------------------------

-Yasin------------------------Podolski------------------------Bruma--------

--------------------------------Eren Derdiyok--------------------------------

şu an en efektif oyunu çıkarır performans olarak. Sneijder biraz kızak yemeli. Oldukça verimsiz sahada.

Podolski net forvet. Bazi maclarda tercih yapmak lazim. Ya cift forvet oynarsin ya da tercih yaparsin.

Bazi maclarda Podolski daha dogru tercih olur, bazi maclarda Eren. Ama kanat manat oynamasin.

De Jong belki defansi da toparlar. O yüzden bende oynamasi gerektigini düsünüyorum.

Ben elimdeki kadroya bakıyorum, sonra dönüyorum sahada ki performansa bakıyorum ve ona göre yorum yapıyorum. Sabri eskidi herkesin dilinde ama gercek bu, daha iyi kadrolar kurup sabrinin ismini ağzımıza almak istemezdik ama yok yani

T@patalk

Kadro ve isim açısından ok derim ama linnes üzerinde durulursa olacak bence

Bu ateş üfleyerek sönmez

Pas oyununda Poldi , Eren'd bakarak sanki daha efektif ama Eren'de var. Cok zor tercih yapmasi...

Sneijder kesilip Poldi'yi koln'deki gibi SS olarak kullanabiliriz ama Sneijder kesilmez.

Kanatta Poldi'yi gormek istemiyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geçen sene bittiğinde bu takıma ilk muslera sonra sinan yazılıyordu şimdiki hale bak bruma da ne yaşadıysak tam tersini sinan yaşattı.

Üst Alt