#30 Carlos Arroyo - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#30 Carlos Arroyo

my parktaki elemanida bir türlü cikartamaim arkadas bende :(
70de kaldim vallahi yoksa cooookdan yazardim sana .
Normal maç yap para kazanıyosun maç başına oynayınca.ordan gelen paralarla geliştiriyosun ustam oyuncuyu :) benim overall 92 oldu şuan.yada şey yapabilirsin boots denen bi kısım var oraya para koyarak inside score-atletizm-savunma-ribaund gibi özelliklere 5-10-50 maç gibi kiralayabiliyosun.buda oyuncunun daha kolay istatistik yapmasını sağlıyo maç içinde.

Normal maç yap para kazanıyosun maç başına oynayınca.ordan gelen paralarla geliştiriyosun ustam oyuncuyu :) benim overall 92 oldu şuan.yada şey yapabilirsin boots denen bi kısım var oraya para koyarak inside score-atletizm-savunma-ribaund gibi özelliklere 5-10-50 maç gibi kiralayabiliyosun.buda oyuncunun daha kolay istatistik yapmasını sağlıyo maç içinde.

genelikle manager bölümünde oynayarak parayi toplamaya calisiyorum ama mac basinda ortalama 500 verince zor zaman konusunda.
parayla almayi düsünüyorum parayi :) bakalim hele bide senin bu boost olayini deneyim kariyer bölümünde.

92..bravo vallahi. ucmusun sen ya

genelikle manager bölümünde oynayarak parayi toplamaya calisiyorum ama mac basinda ortalama 500 verince zor zaman konusunda.
parayla almayi düsünüyorum parayi :) bakalim hele bide senin bu boost olayini deneyim kariyer bölümünde.

92..bravo vallahi. ucmusun sen ya
Benim para kazanarak oyuncu geliştirme olayım bitti.belli bi sınır var çünkü o sınırı geçince parada olsa alamıyosun geliştirme.her 7 maç oynadığında geliştirme kartı veriliyo ordan geliştirebiliyosun.o yüzden 92 ye kadar gelebildim anca.millet 99 lara gelmiş :)

daha adam akilli bi basket formasi cikarip satisa sunamayan bi GS kulubunden beklenecek seyler.

kapatin abi diger branslara gerek yok elinize yuzunuze bulastiriyonuz zaten futbol klubu olalim yeter.

Ödeme yapılmazsa takımdan ayrılıyormuş.

Galatasaraylı idareciler de dün saat 15.00 sularında Türkiye’ye gelen yıldız oyuncuyla aynı gün toplantı yapmak istedi. Ancak Arroyo bu toplantıya katılmayacağını ifade etti. Ve bağların kopma noktasına geldiği ifadeleri dün menajeri aracılığıyla yönetime iletti. “Pazartesi’ye (bugüne) kadar 3 aylık alacağım ödensin. Aksi halde yarın 06.30 uçağına bilet aldım. ABD’ye dönüyorum” ifadelerini kullandı. (3 Puan)

:(

Teşekkürler porta rikolu lider. Genel olarak gerçekten iyiydi. Gördüğüm kadarıyla taraftarıyla iletişimi de iyiydi. Ama hem maddi sıkıntı hem de ne kadar da kabul etmek istemesem de Ergin Hocanın cozutmasıyla gitti. Zor dolucak yeri

Üst Alt