38. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | Elmas 1541 - 1500 Hamamcıoğlu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

38. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | Elmas 1541 - 1500 Hamamcıoğlu

polat bengiserp pandemiden dolayı iki pilav yapamadık falan dedi.Çok itici bir tipe benziyor.
eşrefe liseci zihniyet falan diyoruzda bu polatda az değil.
Keşke elmasın listesinde olmasaydı. Ama muhtemelen oy potansiyeli olduğu için alındı.
Ben de izledim onu da orada adam "İki pilav yiyemedik yav"dan daha çok "Uzun zamandır camia olarak bir araya gelemiyoruz ve iki kez pilav gününde bir araya gelecekken pandemiden dolayı toplanamadık ama bugün uzun zaman sonra tüm camia bir arada" demek istedi.

tatiline 1 gün ara verip gelmeyi uygun görmemis anlasilan. kontrati bitti sonucta.
8781.jpg

Tuzemenin en son bildigi bisey kac sene onceydi hatirlamiyorum valla!
Seçim havası ve seçmen eğilimi açısından önemli.Zaten kazananı son anlardaki havayı koklayıp oy geçirgenliğini kendi tarafına çeviren adaylar belirliyor.Secim öncesi tahminim katılımın az olacağı, tepki oylarını da Metin Öztürk'ün kazanacağını söyledim ama katılım yüksek, tepki oyları da Elmas'a gitti.Muhtemelen de kazanan olacak gibi.

Üst Alt