GSC Haber - 39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber 39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024

Kimi Destekliyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    4
1713615644499.png

Kulübümüzün 17.04.2024, 016 sayılı Yönetim Kurulu Toplantısı kararı ve Türk Medeni Kanunu ile Tüzüğümüzün 27. maddesi gereğince, Kulübümüzün “OLAĞAN SEÇİM GENEL KURUL TOPLANTISI” 18 Mayıs 2024 Cumartesi günü saat 10.00’da Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda, yeterli çoğunluk olmadığı takdirde ikinci toplantı 25 Mayıs 2024 günü aynı yer ve saatte yapılacaktır.

Üyelerimize duyurulur.

Saygılarımızla,

Galatasaray Spor Kulübü

Yönetim Kurulu

Gündem

1. Açılış,

2. Genel Kurul Başkanlık Divanı’nın oluşması,

3. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi,

4. Seçimler;

a. Kulüp Başkanı

b. Yönetim Kurulu asıl ve yedek üyeleri

c. Denetim Kurulu asıl ve yedek üyeleri

d. Disiplin Kurulu asıl ve yedek üyeleri

e. Sicil Kurulu asıl ve yedek üyeleri

5. Kapanış

Abdürrahim Albayrak'ı yönetimde istemelerinin sebebinin güçlü siyasi ilişkileri olduğunu düşünüyorum. Bir holding çatısı altında GS düşmanlığı ittifakı var karşıda. Bu sebeple lobi önemli.

Abdürrahim Albayrak'ı yönetimde istemelerinin sebebinin güçlü siyasi ilişkileri olduğunu düşünüyorum. Bir holding çatısı altında GS düşmanlığı ittifakı var karşıda. Bu sebeple lobi önemli.
Siyasi ilişkiler falan değil tamamen projeler için gerektiğinde para koyacak adam istiyor Özbek yönetimde. Bu dönem bunu Erden Tİmur, kendisi, Dikran Güymezgil biraz da Metin Öztürk yaptı sanırım. Bu sene BB'den çıksak bile ekonomik olarak seneye de gerek projelerin devamı gerekse salon, yeni kulüp binası inşaatının da başlaması gerektiği gibi şeyler için yine para lazım olacak. Albayrak'ta para koyma sözü ile geliyor. Yoksa Özbek zaten o bürokrasi işleri için Albayrak'a ihtiyacı yok.

Siyasi ilişkiler falan değil tamamen projeler için gerektiğinde para koyacak adam istiyor Özbek yönetimde. Bu dönem bunu Erden Tİmur, kendisi, Dikran Güymezgil biraz da Metin Öztürk yaptı sanırım. Bu sene BB'den çıksak bile ekonomik olarak seneye de gerek projelerin devamı gerekse salon, yeni kulüp binası inşaatının da başlaması gerektiği gibi şeyler için yine para lazım olacak. Albayrak'ta para koyma sözü ile geliyor. Yoksa Özbek zaten o bürokrasi işleri için Albayrak'a ihtiyacı yok.
Albayrak gelirse erden timurla futbolcuların arasındaki ilişki bozulur diye endişe ediliyor galiba.

Albayrak gelirse erden timurla futbolcuların arasındaki ilişki bozulur diye endişe ediliyor galiba.
Albayrak konusunda benim de endişem var mesela transferlere karışması gibi. Albayrak profesyonel bir isim değil Erden Timur öyle veya böyle bir yapı kurdu kurmaya çalışıyor Fatih Demirelii Ali Akman, Emre Utkucan vb. gibi. Albayrak'ın bu yapıyı bozacağından ben de endişeleniyorum açıkcası. Yönetimde olmasını istemem ama Özbek listesinde isteme sebebi tamamen elini cebine atacak yönetici istemesinden diye tahmin ediyorum.

Üyelikleri lise dışına fazla açmayalım diye diye seçenekleri azalttık aday da çıkmıyor artık.
Bir yandan Fb- Bjk gibi herkes üye olmaması doğru geliyor diğer yandan da dediğin gibi bir durum var. Bunun arasını bulmak lazım. Bu noktada Galatasaray Üniversitesine de GS Lise benzeri ayrı bir üyelik kotası getirilip oradan da üyeliği daha kolay hale getirilebilir gibi geliyor ama bu da daha önce gündeme gelmiş ve eleştiriler olmuştu sanırım.

Üst Alt