#5 Vladimir Micov | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#5 Vladimir Micov

d38fd554e9db4009829cbb72ed186228.jpeg

VLADIMIR MICOV

Kısa Forvet

Doğum Tarihi:
16.04.1985
Geldiği Takım: CSKA Moskova
Giriş Yılı: 2014
Boyu: 2.01

Hoş geldin kulubümüze Micov. Sakatlıksız, belasız verimli bir sezon geçirirsin umarım.

Attığın şut girsin.

Vladimir Micov'un beşinci tarak kemiğinde eklem içine uzanan kırığı bulundu. Sırp oyuncu ameliyat olacak.
Vladimir Micov 1 ay içinde sağlığına kavuşacak. Geçmiş olsun Vladimir!

Al işte herşey üst üste gelir zaten

Artık maç içinde, mahalle maçında sürekli mahallenin abilerinden fırça yiyen takımın en küçüğü yüz ifadesini bırak da biraz hırslı, güvenli, istekli oyna...

Artık maç içinde, mahalle maçında sürekli mahallenin abilerinden fırça yiyen takımın en küçüğü yüz ifadesini bırak da biraz hırslı, güvenli, istekli oyna...

En iyi zamanlarında da öyle bir oyuncuydu zaten. Micov'u transfer edenlerin bunu bilmesi ve buna göre planlarını yapması lazım. Karakteri buysa oyuncunun bir sucu yok.

En iyi zamanlarında da öyle bir oyuncuydu zaten. Micov'u transfer edenlerin bunu bilmesi ve buna göre planlarını yapması lazım. Karakteri buysa oyuncunun bir sucu yok.

Adamın karakteri budur tabi doğru, sonuçta 6 ayda bu hale gelmedi, gelirken böyledir, suçu yok bunda. Haklısın. Ama ben açıkçası bu adamın saha içindeki bu "uyuz" tavırlarına deli oluyorum, sadece bunu belirtmek istedim. Böyle adamlar da görmek istemiyorum.

Adamın karakteri budur tabi doğru, sonuçta 6 ayda bu hale gelmedi, gelirken böyledir, suçu yok bunda. Haklısın. Ama ben açıkçası bu adamın saha içindeki bu "uyuz" tavırlarına deli oluyorum, sadece bunu belirtmek istedim. Böyle adamlar da görmek istemiyorum.

Görmek istememe konusunada kesinlikle katılıyorum. En son bu tip oyuncuları transfer ettiğimizde sezon 2008/2009'du. O sezon ne kadar üzüldüğümüz takip edenler iyi bilir. Bir takımı dizayn ederken teknik taktik detaylar çok önemlidir eyvallah ama karakter olgusunu gözardı etmemek lazım. Söz konusu Micov karakteri bir oyuncuysa sadece 1 tane olsun o karakterden. Belki sakinliğiyle sert deplasmanlarda avantaj sağlar fakat birden fazla olursa böyle kötü günleri aşmakta zorlanıyorsun işte. Takım mühendisleri bunların hiç birini düşünemedi malesef sezon başında. Belkide düşündü fakat önlemini yanlış yerde aradı.

Basketbol zekası üst düzey sevdiğim bi baskebolcu ama bence takıma daha adapte olamamış kendinden emin değil gibi şutları atarken.Micov'un performansı ayrı ama biz hala Markoyu arıyoruz Cskada çok süre alamıyor seneye keşke geri dönse.

Görmek istememe konusunada kesinlikle katılıyorum. En son bu tip oyuncuları transfer ettiğimizde sezon 2008/2009'du. O sezon ne kadar üzüldüğümüz takip edenler iyi bilir. Bir takımı dizayn ederken teknik taktik detaylar çok önemlidir eyvallah ama karakter olgusunu gözardı etmemek lazım. Söz konusu Micov karakteri bir oyuncuysa sadece 1 tane olsun o karakterden. Belki sakinliğiyle sert deplasmanlarda avantaj sağlar fakat birden fazla olursa böyle kötü günleri aşmakta zorlanıyorsun işte. Takım mühendisleri bunların hiç birini düşünemedi malesef sezon başında. Belkide düşündü fakat önlemini yanlış yerde aradı.

Herkes yumuşak takım olmamızdan, kırılganlığımızdan dem vuruyor. İşte senin de belirttiğin gibi bu Micov tarzı oyuncuların fazlalığından. İlk 5'te Arroyo, Micov, Erceg. Sonradan giren Pocius. Hepsi agresivitesi sıfırın altında adamlar, bunlarla nasıl savunma yapabilirsin ki? 40 saniyede 9-0 seri yiyiyorsun. Micov'u savunmada geçtim hücumda 2 şut sokamayınca bile küsüyor, triplere giriyor saçma sapan bir ruhsal duruma giriyor sahada. Arroyo'ya falan sallamıyorum yanlış anlaşılmasın, reistir nokta.

Yahu sahada kavga çıksa Young, Sinan, Kerem dışında kavga edecek adamımız yok. Haftaya Kızılyıldız deplasmanında ne yapacak bu takım bu kabullenmişlikle(en hafif bunu kullanabiliyorum) bilmiyorum. Gerçi Micov da Sırp, kafası rahat olur onun.

Üst Alt