#92 Serge Aurier - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#92 Serge Aurier

Sakat olması işimize gelmiş olabilir. Kanat pozisyonu için çok ağır kaldı. Kaan çok daha fazla güven veriyor şuan, evet oda hızlı değil ama fazla pozisyon vermiyor en azından

önümüzdeki sezon 12 yabanciya düsecek, adam akilli transferler yapmak lazim. aurier, ndombele, oliveira, vinicius vs. böyle oyunculari alma ve kadroda tutma lüksümüz yok.
Zaten kalmayacaklar ki.
Ziyech satılacak
Sanchez satılacak
Tete 7 milyon civarına yolcu
Zaha bile pl dönebilir
Zaniolodan gelen paralarla bu yukarıdakileri birleştirirsek ortaya muazzam bir gelir çıkıyor.
Barışa müthiş bir bons bekliyorum ben.
Kereme falan da bir 15 kâğıt kopartsak da 100 milyon civarı bir para olsa elimizde yav.

Müthiş bir takım kurulabilir seneye

Sezon sonuna kadar sağ bekte kaana alternatif olsa yeter. Hiç değilse barışı sağ beke mahkûm edip, kendimize zarar yazmayız. Kendisine karşı tek olumlu düşüncem de bu..

Zaten kalmayacaklar ki.
Ziyech satılacak
Sanchez satılacak
Tete 7 milyon civarına yolcu
Zaha bile pl dönebilir
Zaniolodan gelen paralarla bu yukarıdakileri birleştirirsek ortaya muazzam bir gelir çıkıyor.
Barışa müthiş bir bons bekliyorum ben.
Kereme falan da bir 15 kâğıt kopartsak da 100 milyon civarı bir para olsa elimizde yav.

Müthiş bir takım kurulabilir seneye
gecen sezon 17 oyuncu aldik, bu sezon toplam 14 oyuncu (icardi, kaan ve sirachan'i saymadim). 3.sezon üst üste yine kaotik bir transfer dönemi bizleri bekliyor olacak. su takima ilk önce a kalite sag bek, 8 ve 10 numara cekmeleri lazim. 12 yabanci, 14 yerli. buna göre transfer olacak.

Sol beke Köhn'ü getiren futbol akli Aurier'i 4 ayligina bile olsa getirmemeliydi. Kendimizi avutup durduk ama Kaan Ayhan devreye girmese sag bek mevzusundan yönetimin yatacak yeri olmayacakti.

Ritim yakalayana kadar sezon biter öyle bir transfer...
FwqGKW6XoAA_-xu.jpg:large

Bir daha forma giymez.

Üst Alt