#99 Harry Kewell | Wizard of Oz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #99 Harry Kewell

Karizma:cool:

K96PKN4P.jpg

Antremanda gördüm, abi sen ne kadar uzunsun dedi... 165 olması lazım Kewell.. çok uzun boylu değil

Parçalı forma böyle yakışır bir adama..

Böyle samimi bir adam olduğunu bilemezdik, rahatsız şutların, en profesyonel tavırların olduğunu bilirdik, bir de bu cehennem ile ilk kez karşılaştığın günü bilirdik. Biz o günleri hiç unutmayanlardanız.

...Geçenlerde ecnebi bir basın organında röportajını okuduk, şöyle ki;

Soran adam: Galatasaray’ın stadı dünyadaki en korkunç stat. “Cehenneme hoş geldiniz” diyorlar. Nasıl bir yer?

Harry Kewell: Bence spor dünyasındaki en heyecan verici stad. Liverpool’daki Kop’u şarkı söylerken gördüğünüzde doruk noktasını gördüğünüzü sanırsınız. Ama burası çok özel. Büyük ihtimalle onlar dünyanın gelmiş geçmiş en iyi taraftarları. Arkadaşlarım gelince, diyorum ki: “Maçı dert etme, taraftarları izle sadece.”

Sen bizleri, bizler de seni izleyelim, arkadaşların da bizleri izlesin, biz yine seni izleyelim.

Adamsın Kewell..

35088_111487015569235_100001238106825_79306_6892232_n.jpg

döktürmüşsün gene şahin.helal...

Takımla beraber çalışmalara başlamış Kewell. Demek ki yeni gelen sağlık ekibi hakikaten çalışıyor. Misimovic ile beraber seyredebilmek için gün sayıyorum.

Bu adamı büyük yapan, kendini sevdiren tarafı, iyi tekniği, güzel golleri falan değildir aslında. Başta adam olmasıdır. Adam gibi adam olması. Efendiliğidir, lider oluşudur, takımıyla gönülden bağ kurmasıdır -gülüşüdür. Kewell from galatasaray diyebilmesidir mühimmi olan!

Özledik onu. Sayılı saatler çabuk geçer.

kardeşim hediye forma almış bana getirdi poşeti bakıyorum odamda,arkasını bi döndürdüm kewell yazıyo 19 numara,hala dua ediyorum 19 aldığı için:D

Takımla beraber çalışmalara başlamış Kewell. Demek ki yeni gelen sağlık ekibi hakikaten çalışıyor. Misimovic ile beraber seyredebilmek için gün sayıyorum.

Bu adamı büyük yapan, kendini sevdiren tarafı, iyi tekniği, güzel golleri falan değildir aslında. Başta adam olmasıdır. Adam gibi adam olması. Efendiliğidir, lider oluşudur, takımıyla gönülden bağ kurmasıdır -gülüşüdür. Kewell from galatasaray diyebilmesidir mühimmi olan!

Özledik onu. Sayılı saatler çabuk geçer.

harry kewell - ekşi sözlük :)

Üst Alt