A Grubu M:2 | ABD 4-0 Kosta Rika | M.S | 8 Haziran | A Haber - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Grubu M:2 | ABD 4-0 Kosta Rika | M.S | 8 Haziran | A Haber

Amerika'nın kalecisi de geçen Alanyaspor da kel bir stoper vardı aynı ona benziyor :D

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Costa Rika zaten mal mal oynuyordu belliydi yiyecekleri.

Jermaine Jones 2-0

Boby Wood 3-0

Bu adam Almanya 2.ligde oynuyordu şimdi Hamburga transfer oldu.

:007::007::bid::bid:
Sen oynuyosun bu oyunu :D dün geceden beri bakamadım foruma.Daha yeni görüyorum yazdığını

Eyvallah abi. İçime sinenleri ara ara yazıyorum seni de etiketliyorum. Sen de kuponlarını paylaş buralarda da nasiplenelim. :)

Bugünlerde 2 oran üstü çok güzel maçlar buluyorum da (misal) genelde istenilen kara geçemiyorum bir türlü 1-3 biten ilk yarıdan sonra deplasman 4,5 üst oynuyorum 1-4 oluyor daha 51'de; sonra bir kaleciyi geçen topu adam çıkartıyor bir direkten dönüyor bir penaltı kaçıyor görsen ağlarsın. :D (o da bu)

Eyvallah abi. İçime sinenleri ara ara yazıyorum seni de etiketliyorum. Sen de kuponlarını paylaş buralarda da nasiplenelim. :)

Bugünlerde 2 oran üstü çok güzel maçlar buluyorum da (misal) genelde istenilen kara geçemiyorum bir türlü 1-3 biten ilk yarıdan sonra deplasman 4,5 üst oynuyorum 1-4 oluyor daha 51'de; sonra bir kaleciyi geçen topu adam çıkartıyor bir direkten dönüyor bir penaltı kaçıyor görsen ağlarsın. :D (o da bu)

Ben böyle olunca çileden çıkıyorum :D üst oynuyosun ilk yarı 1-1 bitiyo maç öyle bitiyo çıldırıyorum.Sonra da gözüm hiç bişeyi görmüyo.Gece kupon yapmıştım.Kolombiya maçına KG yok verdim :D kostarikaya pozisyona giremeyen takım kolombiyaya gol attı :D en iyisi bu turnuva maçlarında üst oynamak,oranı en azından oynamaya değer yani.Bu gece için haiti gol atabilir denenir bence biraz macera olacak ama denenir.Bir de ekvator-peru maçı berabere gibi duruyo ama perunun kadrosu da çok iyi değil.Ekvador da denenebilir.Bi de nba maçı var gece galiba.Ona da bu sefer clevland alır gibi duruyo ama yine alt olabilir.Çünkü savunmalar sertleşir bu maç iyice

Üst Alt