A Milli Takım EURO 2016 Kadrosu Açıklandı! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım EURO 2016 Kadrosu Açıklandı!

Töre'nin olmaması iyi, Şahan'ın lüzumu yoktu, boş adam, yinede fena kadro değil, savunma sıkıntılı, Sinan Gümüş keşke kadroda olsaydı, sonraki turnuvada olur inşallah.

sırf bu saçma egoları yüzünden yeniden Avrupa şampiyonu olacağımızın garantisini bile verse terim hocayı GSARAYA istemiyorum!
Ahmet çalık
semih kaya
nuri
olcay
ne işi var bu turnuvada?
insanda biraz vicdan olur hadi o yoksa biraz akıl hadi o da yok biraz adalet olur ..hiçbirisi yok fatih hocada tamamen kendi müritlerinin yataklık ve yardım ortamı sağlanmış hocaya bal dök yala!

sırf bu saçma egoları yüzünden yeniden Avrupa şampiyonu olacağımızın garantisini bile verse terim hocayı GSARAYA istemiyorum!
Ahmet çalık
semih kaya
nuri
olcay
ne işi var bu turnuvada?
insanda biraz vicdan olur hadi o yoksa biraz akıl hadi o da yok biraz adalet olur ..hiçbirisi yok fatih hocada tamamen kendi müritlerinin yataklık ve yardım ortamı sağlanmış hocaya bal dök yala!

tebrikler gercek 1 gsLi oldunuz gercekleri gördünüz
be8bbb0b1fbf.gif

Ahmet çalık
semih kaya
nuri
olcay
ne işi var bu turnuvada?

adaletsizliğe tepki için adalete bir fenerde siz yakmanız için ber daim bekleriz

https://www.gscimbom.com/forum/group.php?groupid=17

Yalcin iyi bir stoper degil. Ben olsam ben de almazdim onu.

Ersani ne kadar begenmesem de o alinmaliydi.

Ersan'da alınmalıydı tabi. Zaten esas mesela Yalçın'ın alınmaması değilde. Ömer Toprak'ın alınmayıp Semih'in Milli takıma alındağı bir ortamda Yalçın'ın alınmaması aslında. Yalçın'da sanırım buna sitem etmiş.

Ersan'da alınmalıydı tabi. Zaten esas mesela Yalçın'ın alınmaması değilde. Ömer Toprak'ın alınmayıp Semih'in Milli takıma alındağı bir ortamda Yalçın'ın alınmaması aslında. Yalçın'da sanırım buna sitem etmiş.

Terim hep adam kayirmistir, kayirmaya da devam edecektir. Adamin inadi inat, nuh der peygamber demez.

Artik yapacak birsey yok, yine devsirme bir adamin performansina kaldik. Umarim Topal iyi isler cikarir stoperde,

Srna'yı mı çağırması gerekiyordu anlamadım son fotoğrafı?

Hayır kırmızı kart cezalısı olan bir oyuncuyu çağırmadı diye de eleştirilecek değildir artık herhalde, o ihtimali göz ardı ediyorum.

Üst Alt