A Spor | Takım Oyunu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben akpli değilim ama... diyen tip bu yalçın. Nasıl oraya geldiğini de anlamış olduk. Ali koç veya göksel sayesinde.

A tv Sahibi ak partili ama çalışanların çoğu akparti karşıtı. Hatta kanalda önemli mevkilerde olup da özel konuşmalarda ak partiye sallayan yöneticiler var. Demem o ki Koç çok daha etkili.. gökseli kimse takmaz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

2021 yılında Güvenç Kurtar'ı TV'ye çıkarıp futbol yorumlatmak nasıl bir vizyonsuzluk, nasıl bir akıl tutulmasıdır yahu.
Hala Ahmed Hassan, Kuzmanovski diyor lan ben bile 18 yaşındaydım galiba, şuan 45 e merdiven dayadık bu neyin kafası, bu adam neden tv ye çıkar gerçi Tanju da her pazar kendini övüyor aynı kanalda tamam iyi golcüydü de yok ayağımın sağ dışı ile muhteşem vurdum 90 a yapıştırdım yok şöyle kafa atacak adam yok artıklar yeter yani

Hala Ahmed Hassan, Kuzmanovski diyor lan ben bile 18 yaşındaydım galiba, şuan 45 e merdiven dayadık bu neyin kafası, bu adam neden tv ye çıkar gerçi Tanju da her pazar kendini övüyor aynı kanalda tamam iyi golcüydü de yok ayağımın sağ dışı ile muhteşem vurdum 90 a yapıştırdım yok şöyle kafa atacak adam yok artıklar yeter yani
80'lerin futbol öğrenimiyle 2021 futbolunu yorumlamaya çalışıyor adam. Bugatti'ye Tofaş motoru takıp performans almayı beklemek gibi.

Üst Alt