GSC Haber - Abdurrahim Albayrak: "Gomis bize 'Feghouli benden çok alamaz, ben 4 milyon alacağım' dedi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Abdurrahim Albayrak: "Gomis bize 'Feghouli benden çok alamaz, ben 4 milyon alacağım' dedi"

1648305187447.png

2022 Yılı Olağan Mali Genel Kurulu'nda Galatasaray'ın eski asbaşkanı Abdurrahim Albayrak açıklamalarda bulundu. Zehir zemberek ifadeler kullanan Albayrak, Bafetimbi Gomis ile ilgili bomba kelimeler sarf etti.

Abdürrahim Albayrak: "Sevgili Ali kardeşimin bir acısı var belli ki. Aradan 4 yıl geçti hala aynı konuşmaları yapıyor."

Abdurrahim Albayrak: "Bir Gomis tutturduk gidiyoruz. Burası Galatasaray arkadaşlar bu kulübü Gomis yönetemez! Gomis'i hocamızın raporu olmadan göndermemiz mümkün değil. Denizli maçı oynuyoruz penaltıyı nasıl laubali şekilde kullandığını açarsınız görürsünüz."

Abdürrahim Albayrak: "Gomis bize "Galatasaray'ı ben şampiyon yaptım, Feghouli 3 milyon 850 Bin alıyor. Ben 4 milyon istiyorum" dedi. Gomis bizi şampiyon yaptıysa hocaya neden para veriyoruz. Madem bir futbolcu takımı şampiyon yapıyor neden 30 kişi alıyoruz takıma?"

Abdurrahim Albayrak: “Ben Gomise zam yapsaydım, diğer futbolcular biz de zam istiyoruz diyebilirlerdi. Hoca gelip Gomis tek başına şampiyon yaptıysa bize gerek yok diyebilirdi.”

Abdürrahim Albayrak: "Bazı şeyleri açıklamak zorunda kalıyoruz ama bunları söylememiz lazım. Lütfen Ali kardeşim, yeter ya."

Abdurrahim Albayrak: “Bu kulüp Adnan Polat döneminde Türk parasını yere attığı için çok değerli oyuncusu Kosecki’yi kapının önüne koymuştur.”

Masal okuma Abdül, CL deplasmanında bize forvette Sinan Gümüşü izlettirdin.
Gomisin atacağı bir gol 2,7 milyon Euro demek, sen 500 bin vermeyip bizi madara ettin.

Şeye sürülecek akıl yok diyecem ama belli ki var. Bir anlat bakalım lisan bilmeden adamları öpe öpe nasıl transfer ettin?
Minibüs şoförüsün, lise terk diplomanla nasıl buralara geldin bunu bize bir anlat.

O dönem en eleştirdiğim ve çöküş başlar ve bilerek yapılıyor dediğim hataydı
Ve öyle de oldu
Ama burada yönetim Terimin oyununa geldi
Hem şampiyon kadroyu bilerek bozdular, hem üstelik yerine adam almadan bozdular
Sözüm ona 300-500’den kaçarken 10bons. + maaşıyla diagne, yıllık 5 falcao ve arada 2-3 tane daha kiralık golcü paraları ödendi
Sözüm ona diyorum çünkü orada asıl amaç para değildi
Terim isteseydi ardaydı akbabaydı ve daha birçok hiç fayda etmeyecek adamlara milyonları verdirirken gomise de bu parayı haydi haydi verdirirdi
Ama onun niyeti hiç çalışılmayan ve ne oynandığı belli olmayan Terim oyununu eleştirebilecek futbolu bilen adamlardan bir an evvel kurtulmaktı
Gomis, fernando, mariano falan, hatta sonradan gelen başka iyi birkaç oyuncu da kimi ilk fırsatta kimi vakti gelince kaçtılar zaten, kaçamayanlar veya işine gelmeyenler de rölantiye aldılar

Ve öyle de oldu
Sözüm ona 300-500’den kaçarken 10bons. + maaşıyla diagne, yıllık 5 falcao ve arada 2-3 tane daha kiralık golcü paraları ödendi
Terim isteseydi ardaydı akbabaydı ve daha birçok hiç fayda etmeyecek adamlara milyonları verdirirken gomise de bu parayı haydi haydi verdirirdi
Ama onun niyeti hiç çalışılmayan ve ne oynandığı belli olmayan Terim oyununu eleştirebilecek futbolu bilen adamlardan bir an evvel kurtulmaktı
Gomis, fernando, mariano falan, hatta sonradan gelen başka iyi birkaç oyuncu da kimi ilk fırsatta kimi vakti gelince kaçtılar zaten, kaçamayanlar veya işine gelmeyenler de rölantiye aldılar
Vay vay vay eee başka ? Komple teorilerine bak harika ya :D

Ve öyle de oldu
İmza..

Zaman gösterdi neyin ne olduğunu ama herkesin görebilmesini beklemiyorum tabi ki
Düşüncelerini söyleyebilirsin, katılmadığını belirtebilirsin, bu tarz ile dalga geçtiğini sanıyorsun ama çocuksu oluyor
Allah aşkınıza kafanızda yarattığınız komplo teorisine kanıtı olmayan birşey için nasıl bizimde inanmanızı bekliyorsunuz. Şimdi bende senin için bir komplo teorisi yaratsam kafamda gerçek olma olasılığı neyse senin yazdığın mesaj tamamen böyle . Evet alay eder gibi mesaj attım çünkü mesaj bunu attırıyor.

@Keramettin TANRIVERDİ hocam geçen yazmak istediğin sanırım şöyle bir mesaja hitaben yazdın önüne geçemiyorum felan diye. Harbiden de önüne geçilecek gibi değil :) Sadece gülüp geçmek en mantıklısıymış :D

Üst Alt