Adnan Öztürk: "Florya'nın değeri 4-5 tane Riva eder" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk: "Florya'nın değeri 4-5 tane Riva eder"

830574-20495060-1600-900.jpg

Adnan Öztürk: Gelecek kongre Galatasaray tarihi icin cok önemli.

Adnan Öztürk: Banka borclarini kapatmak icin riva yeter artar bile, Florya niye buna ekleniyor anlamis degilim.

Adnan Öztürk: 2 yumurta var, Florya ve riva. Bunlari ayni sepetin icine koymak anlamsiz ama koyacakmiyiz onun kararini verecegiz kongrede.

Adnan Öztürk: Konut sektörünün en kötü dönemini yasiyoruz. Florya gelecek 2-3 yil icinde 4-5 riva eder, dogru zaman kesinlikle degil Florya icin.

Adnan Öztürk: Galatasaray bu transfer sezonu 20 milyonu cöpe atti saglik ve kapasite anlaminda Galatasaray'da oynayamayacak oyunculari alarak.

Adnan Öztürk: Sadece banka borcunu kapatmak adina Florya ve riva'yi satiyorum demek sacmalik. Dursun Özbek'in kendi sirketinde calisan biri bunu kendisine söylese acaba tepkisi ne olur?

Adnan Öztürk: Galatasaray'in mallarini satan baskan olarak tarihe gecmesin, riva yeter ve artar bile borclar icin.

Adnan Öztürk: Bu bilanco ile seneye Avrupa'da mücadele edemeyecegiz.

Adnan Öztürk: Bu kez UEFA daha sert ceza verir cünkü hic bir düzelme yok bu kondua uyarilara ragmen.

Son düzenleme:
Hiç önemli değil,Dursun yarı fiyatına devlet büyüklerine peşkeş çekecek.Ulan bu işe nereden bulaştı bu devlet?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sırayla sacmalama seanslarini izliyoruz. 2yil içerisinde bir yerin 10 kat degerlenmesini imkansıza yakın bir olay.

Ceza konusunda gecen sene uç maymunu oynuyordunuz yedikten sonra bocek gibi ortaya çıktınız. Sap ile samanı da karıştırıp şunu kaos oluşturmayı kesseniz keşke.

Riva konusunda az de satılmaması de ama mal mal argümanlar uretip durmayin.

Ha unutmadan bu konular hakkında konuşacak en son insan sensin Öztürk. Seçim zamanı ay kulağım ay gotum diye bahaneleri ureten adam hiç konuşmamalı

Hiç önemli değil,Dursun yarı fiyatına devlet büyüklerine peşkeş çekecek.Ulan bu işe nereden bulaştı bu devlet?
Uzun zamandır var bu durum tahmin etmek zor değil. Rüşvetçi yandaş betoncu tayfanın Galatasaray'ın gayrimenkullerine göz diktiği ve pusuda beklediği belliydi uzun zamandır bu forumda da dile getiriyorum ben bunu. Önce Mecidiyeköy arazisi ile başladılar çünkü en merkezi arazi oydu. Bizi oradan çıkmak zorunda bıraktılar ve araplara peşkeş çektiler. Ben ne zaman sıra Riva ve Florya'ya gelecek diyordum ki geldi. Elbet sıra bunlara gelecekti. Sonrasında sıra GS Adası'na da gelecek bunu görmek için kahin olmaya gerek yok.

Hadi banka borçları öyle bir noktaya geldi ki Riva arazisi değerinin altında dahi olsa gözden çıkarıldı diyelim biraz da mecburiyet var bunu anlayabilirim. Eh peki o halde Riva bu kulübün en büyük kamburu olan banka borçlarına altında bir değerde satılmasına rağmen hayli hayli yetiyor. Peki Florya'yı neden satmaya çalışıyorlar? Çünkü bu dursun denen herif öyle tahmin ediyorum ki bir misyoner. Kulübün para eden bütün gayrimenkullerini değerinin altına yandaşlara peşkeş çekip kaçıp gidecek bütün emareler bunu gösteriyor. Zerre inanmıyor ve güvenmiyorum kendisine. Bir iki tane transfer yaptı diye (ki onu da tam yapamadı sakatlara milyon avrolar bayıldı. Takımın en iyi adamı Aysal'ın aldığı Bruma ise sıkıntı var demektir.) kendisine boyun eğecek değilim. Galatasaray'ı mali açıdan toparlıyor safsatalarına da zerre inanmıyorum. Bunu pompalayan yandaş medyadır. Rasim'in, Ertem'in, Sinan'ın ve Çakar'ın o ne idüğü belli kime hizmet ettiği belli kanalı ve programı aylardır bu herifi yalıyorsa eğer ben bu işin içinde bir çapanoğlu ararım. Bunlar hiç hayra alamet şeyler değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Uzun zamandır var bu durum tahmin etmek zor değil. Rüşvetçi yandaş betoncu tayfanın Galatasaray'ın gayrimenkullerine göz diktiği ve pusuda beklediği belliydi uzun zamandır bu forumda da dile getiriyorum ben bunu. Önce Mecidiyeköy arazisi ile başladılar çünkü en merkezi arazi oydu. Bizi oradan çıkmak zorunda bıraktılar ve araplara peşkeş çektiler. Ben ne zaman sıra Riva ve Florya'ya gelecek diyordum ki geldi. Elbet sıra bunlara gelecekti. Sonrasında sıra GS Adası'na da gelecek bunu görmek için kahin olmaya gerek yok.

Hadi banka borçları öyle bir noktaya geldi ki Riva arazisi değerinin altında dahi olsa gözden çıkarıldı diyelim biraz da mecburiyet var bunu anlayabilirim. Eh peki o halde Riva bu kulübün en büyük kamburu olan banka borçlarına altında bir değerde satılmasına rağmen hayli hayli yetiyor. Peki Florya'yı neden satmaya çalışıyorlar? Çünkü bu dursun denen herif öyle tahmin ediyorum ki bir misyoner. Kulübün para eden bütün gayrimenkullerini değerinin altına yandaşlara peşkeş çekip kaçıp gidecek bütün emareler bunu gösteriyor. Zerre inanmıyor ve güvenmiyorum kendisine. Bir iki tane transfer yaptı diye (ki onu da tam yapamadı sakatlara milyon avrolar bayıldı. Takımın en iyi adamı Aysal'ın aldığı Bruma ise sıkıntı var demektir.) kendisine boyun eğecek değilim. Galatasaray'ı mali açıdan toparlıyor safsatalarına da zerre inanmıyorum. Bunu pompalayan yandaş medyadır. Rasim'in, Ertem'in, Sinan'ın ve Çakar'ın o ne idüğü belli kime hizmet ettiği belli kanalı ve programı aylardır bu herifi yalıyorsa eğer ben bu işin içinde bir çapanoğlu ararım. Bunlar hiç hayra alamet şeyler değil.

Dursun kesinlikle rivayı satacak gk daki üyelerin bu parayı borca vereceiğini garanti altına alması lazım imza senet vs vs gibi
Gs yıllardır dazlak kafalıların elinde.
Daha çok şeyleri varda anlatmakla bitmez oyüzden burda transfer döneminde nazifoğluna boş konuşuyosun dedim diye uyarı aldım
Medyada özellikle td için de pof pof lamalar var

Adnan Öztürk ün kulüple alakası olmadığının ve sadece reklam amaçlı oralarda gezindiğinin kanıtıdır.

sonra ki seçimde de basuru azacaktır muhtemelen,kimse bu adam hakkında beklentiye girmesin.

Florya Metin Oktay Tesisleri - GALATASARAY.ORG

Florya'nın hepsi bize ait değil ki?Bütün alana bakacak olursak 80 hektar diyor ki,anormal bir rakam bu.Bizde söz hakkı olan 22 dönümlük bir alan.İmara da kapalı bir alan zaten.Devlet olmadan kafamıza göre çivi bile çakamayız yani oraya.Hem bu gerçeği gözardı etmenin,hem de Florya'nın hepsi bizim tapulu malımızmış gibi davranmanın anlamı yok,Riva gibi.

25 yaşındayım rahat 15 yıldır Rivayla yatıp rivayla kalkıyoruz. Her sene batıyoruz bu lanet arsanın hiç bir derde derman olduğu yok. Rivamız var evet. Çok değerli evet. Satmazsak daha da değerleniyor evet. Ama her yıl borcumuzda çığ gibi büyüyo anasını satıyım. Değerlense ne yazar. Basit mantıkla ben bu durumu böyle görüyorum. Ama forumdaki sayın müteahhit arkadaşlar bu duruma ne der bilmiyorum ama benim görüşüme göre satsınlar artık lanet olsun. Ha eğer birilerine peşkeş çekilecekse bende bekleme taraftarıyım yalnız bıktık artık her sene batıp çıkmaktan bu konuları konuşmaktan. Futbol, basketbol eğlence işi lan konuştuğumuz konulara bak ben mecbur muyum önümüzdeki yıllarda arsa fiyatları ne alemde olur hisse senetlerinde artış yaşanır mı şu halimize bak anasını satıyım. Düşünsenize bi United taraftarının, bi real taraftarının forumlarda arazi fiyatlarını tartıştığını offff diyorum artık yani.

25 yaşındayım rahat 15 yıldır Rivayla yatıp rivayla kalkıyoruz. Her sene batıyoruz bu lanet arsanın hiç bir derde derman olduğu yok. Rivamız var evet. Çok değerli evet. Satmazsak daha da değerleniyor evet. Ama her yıl borcumuzda çığ gibi büyüyo anasını satıyım. Değerlense ne yazar. Basit mantıkla ben bu durumu böyle görüyorum. Ama forumdaki sayın müteahhit arkadaşlar bu duruma ne der bilmiyorum ama benim görüşüme göre satsınlar artık lanet olsun. Ha eğer birilerine peşkeş çekilecekse bende bekleme taraftarıyım yalnız bıktık artık her sene batıp çıkmaktan bu konuları konuşmaktan. Futbol, basketbol eğlence işi lan konuştuğumuz konulara bak ben mecbur muyum önümüzdeki yıllarda arsa fiyatları ne alemde olur hisse senetlerinde artış yaşanır mı şu halimize bak anasını satıyım. Düşünsenize bi United taraftarının, bi real taraftarının forumlarda arazi fiyatlarını tartıştığını offff diyorum artık yani.

Real i sattıkları arazi kurtardı.
konuşmuşladır muhtemelen

bizim sorunumuz çözüme gidilememesi,kısır döngüye girdik resmen

mecidiyekoyden kimse bizi atmadi ,biz ciktik kredi bukamayip , rivada da devlete kimseye gebe degiliz , insaat ruhsati cikmisti yapsaydi anlasmasini en karli sirketle klup

riva için eğer ederi gerçekten buysa satılması taraftarıyım. çünkü borç artık çevrilebilir noktayı aştı. her sene 120m tl faiz ödemek akıl mantık işi değil. arsa değerlenecek diye beklerken faiz sarmalıyla birşey kazanamamış olacağız. o yüzden büyük bir vurgun söz konusu değilse riva artık elden çıkmalı. ve kaynak tümüyle borçların sıfırlanmasına ayrılmalı. floryayı bekletmek ise mantıklı gözüküyor

Üst Alt