Adrian Bitti Bitiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adrian Bitti Bitiyor!

adrian-lopez-1.jpg

İspanyol isimden “Gelirim” yanıtını alan sarı-kırmızılılar, Portekizliler ile bonservis pazarlığını sürdürüyor. İki kulüp arasındaki fark minimum seviyeye indi.

G.Saray, golcü transferinde adım adım sona yaklaşıyor. Porto'da satış listesine konulan Adrian Lopez için girişimlere geçen gün başlayan sarı-kırmızılı yöneticiler, İspanyol forvet ile yaptığı görüşmelerde prensip anlaşmasına varmıştı. Adrian'ın yıllık 2 milyon Euro'dan 3 yıllık sözleşmeye “tamam” demesinin ardından Portekiz kulübü ile pazarlık süreci başladı. Galatasaray yönetimi, 2 milyon Euro'luk bonservis bedeli ile masaya oturdu.

Porto kulübü, bu rakamı 3 milyon Euro olarak belirlerken G.Saray da 2.5 milyon Euro'ya kadar çıktı. Tarafların gerçekleşecek ikinci görüşmede el sıkışması bekleniyor. Sarı-kırmızılı yönetim, gerekirse2 milyon 750 bin Euro'ya kadar fiyatı yükseltip, transferi imza aşamasına getirmeyi hedefliyor. Böylece gol yollarında büyük sıkıntı yaşayan G.Saray, Adrian Lopez ile tam isabet bir transfer yapmış olacak.

AMK Spor

Son 5 sezon da toplam 15 gol bile atamamış forvet transfer etmekte tam bizim yönetime göre.
Birde yıllık 2 milyon vereceğiz 28 yaşında herife.
Almayın kimseyi daha iyi.

SARI-KIRMIZI!

Yerli ismi cikar "yerli manyagi misiniz , onca avrupada oyuncu varken" denir , yabanci cikar gundeme gelir "bonservissiz diger takimlarin copleri" denir , biraz maliyetli olunca "bir muammaya boyle para gomulur mu" denir

yani surekli surekli surekli elestiri ... tamam son yonetimlerimiz istisnasiz transferlerde basarisiz , ama madem bu kadar iyi biliyorsunuz fm oynamayin gidin siz yapin allah allah

her ismi cikan yerli yabanci adama elestiri .. zaten elestiri olmayacaklar da alamayacagimiz rakamlarda olanlar

genc, basariya ac , cok gol atan , takimin hucum organizasyonuna sinif atlatacak , sorunsuz , is ahlakina sahip olan , sakatlik gecmisi ve riski olmayan ama UCUZ ve devre arasinda transfer ? bu nedir ya

Yerli ismi cikar "yerli manyagi misiniz , onca avrupada oyuncu varken" denir , yabanci cikar gundeme gelir "bonservissiz diger takimlarin copleri" denir , biraz maliyetli olunca "bir muammaya boyle para gomulur mu" denir

yani surekli surekli surekli elestiri ... tamam son yonetimlerimiz istisnasiz transferlerde basarisiz , ama madem bu kadar iyi biliyorsunuz fm oynamayin gidin siz yapin allah allah

her ismi cikan yerli yabanci adama elestiri .. zaten elestiri olmayacaklar da alamayacagimiz rakamlarda olanlar

genc, basariya ac , cok gol atan , takimin hucum organizasyonuna sinif atlatacak , sorunsuz , is ahlakina sahip olan , sakatlik gecmisi ve riski olmayan ama UCUZ ve devre arasinda transfer ? bu nedir ya

Laf olsun diye beğenmekten daha faydalı bir olay sen de dene.Belki de insanların kafasında bi standart tip vardır ona göre eleştri yapıyorlardır beyinlerini kullanıyorlardır

Bu yönetim için yaz kış farketmez.Yazın gelenleri de gördük.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben adrian ozelinde yazmadim bu elestiriyi , klubun hatta tum kluplerin durumu meydanda , euro olmus 4 TL , zaten hamit jem ontivero gibi gereksizlere servet doktuk senelerdir , bir de halen yapisan selcuk semih sabri gibi gereksizler hortuma devam ediyor

maas butcesindeki imkanlar da belli . cezayi yeni doldurduk , halen izlenme halindeyiz , podolski isi ne oldu belli degil

bu durumda , hem de devre arasinda ya hic kimseyi almazsin , ya da alip duses beklersin .. hal boyleyken alinacak hic bir isim kimseyi tatmin etmez cunku ucuz mal olur

bir gercegi kabullenmek yerine surekli her ismi cikan adama "o oyle bu boyle" demenin mantigi nedir

Adrian özelinde konuşan kim

Bana kalırsa bu takıma fazla bile

İnsanlar yeni cavanda donk sigdursun vakası yaşamak istemiyor özeti bu

Koyun gibi yönetim şakşakcılığı yapmak istemiyorlar geçen ya olduğu gibi

Anlaşılmayacak birşey yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben adriani tanimam , bu baslik denk geldi yazdim .

sigthorsson mesela kirilgan bir adam degildi , oyle bile olsa guncel durumu iyiydi , avrupa sampiyonasinda parlamisti ve kiralik almak mantikli gorunuyordu , gitti milli takimda sakatlandi

ugur ucar , aydin yilmaz gibi adamlar da iyi zamanlarinda sakatlandilar , bir daha da hayirlari dokunmadi bize

benim kast ettigim ozetle ,kucuk bir butceyle , devre arasinda ,kim alinirsa alinsin sans ve uyum lazim , yoksa sorgulanamayacak adamlar alinamaz bunu biliyoruz

ben olsam kiraliklar pesinde kosardim . riski minimum , en kotu ihtimal iyi oynarsa bile kacirirsin ama istifade etmis olursun 1 sene 1 bucuk sene

Ben adriani tanimam , bu baslik denk geldi yazdim .

sigthorsson mesela kirilgan bir adam degildi , oyle bile olsa guncel durumu iyiydi , avrupa sampiyonasinda parlamisti ve kiralik almak mantikli gorunuyordu , gitti milli takimda sakatlandi

ugur ucar , aydin yilmaz gibi adamlar da iyi zamanlarinda sakatlandilar , bir daha da hayirlari dokunmadi bize

benim kast ettigim ozetle ,kucuk bir butceyle , devre arasinda ,kim alinirsa alinsin sans ve uyum lazim , yoksa sorgulanamayacak adamlar alinamaz bunu biliyoruz

ben olsam kiraliklar pesinde kosardim . riski minimum , en kotu ihtimal iyi oynarsa bile kacirirsin ama istifade etmis olursun 1 sene 1 bucuk sene

kırılgan değil dediğiniz adamın sakatlık geçmişine bakabilirsiniz. bu bilgiyi iki tıkla internetten buldum .
çuvalla para vereceğiniz bir yatırım için geniş bir araştırma yapılmaz mı ?

kırmızı ile boltladığım yer de gs sakatlık süresi.
kiralık fikrinize katılıyorum ama işin ucunda komisyon ve hırsızlık gibi şeyler varsa 3 liralık malı 13 liraya bize aldırmaya çalışmalarına şaşırmamak lazım . baknz. serdar aziz.

Üst Alt