AL 22/23 Son 16 M:1 | Sevilla 2-0 Fenerbahçe | MS | 9 Mart | CBC Sport - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 22/23 Son 16 M:1 | Sevilla 2-0 Fenerbahçe | MS | 9 Mart | CBC Sport

arkadaşlar bırakın yenebiliyosa yensinler kesinlikle işimize yarar bu. hem puan gelir bakarsiniz ulke siralamasinda 10. cu oluruz. arti 2 mac extradan oynarlar. sonra kim gelirse gelsin elenirler zaten

Sevilla cidden çok kötü bu sene.

Marcao transferi sonrası adamlara öyle bir beddua ettik ki, adamların beli bir türlü doğrulmuyor.

Fener'in bunları elemek için şansı var ama bizim Türk takımları eleme maçlarını akıllı oynayamıyor. Sırf bu yüzden bile eleneceklerini düşünüyorum.

Biz olsak kesin yeneriz derdim mesela.

2014-15 sezonunda dortmund düşmeye oynuyordu bize 2 maçta da 4 atıp ezerek yendi

2018-19 sezonunda schalke düşmeye oynuyordu bizi yendi ve gruptan çıktı

geçen sene biz tarihimizin en kötü sezonunu geçirdik ligde ama avrupa'da yaptıklarımız belli

bu yüzden ben ligdeki tabloyu pek dikkate almıyorum. Sevilla mutlaka burada farkını gösterir

psv'yi elemek kolay değil sonuçta

Sevilla formsuz da olsa favori bence sonuçta tek hedefleri Avrupa ligi ve bu maçta çok ekstra oynayacaklardır. Elbette Sevilla'nın özellikle defansif zaafları var ama Fener'in de zorluk seviyesi yüksek maçlarda başarılı olduğunu söylemek zor o açıdan dengeli bir maç gibi duruyor ama yine de Sevilla bir adım önde diye düşünüyorum.

2014-15 sezonunda dortmund düşmeye oynuyordu bize 2 maçta da 4 atıp ezerek yendi

2018-19 sezonunda schalke düşmeye oynuyordu bizi yendi ve gruptan çıktı

geçen sene biz tarihimizin en kötü sezonunu geçirdik ligde ama avrupa'da yaptıklarımız belli

bu yüzden ben ligdeki tabloyu pek dikkate almıyorum. Sevilla mutlaka burada farkını gösterir

psv'yi elemek kolay değil sonuçta
aklı selim postlar beni memnun ediyor

Bu konudan bağımsız birşey söyleyeceğim bu benim dikkatimi çekti.
Fenerbahçe'nin bu eski avrupa maçlarını izlerken fetocu bekir irtegun ile uğur boralin maçlarını gönül rahatlığıyla yayinliyorlar hiçbir sansür felan yok bekire övgüler felan diziliyoe marsilyaya attığı golden sonra.
Ama ne hikmetse bu sansür sadece bize uygulanıyor hakan şükür ve arif erdemden dolayı, fener o yıl uefa kupasını kazansaydı bekir fotografta olacaktı

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fenerbahçe'nin bu eski avrupa maçlarını izlerken fetocu bekir irtegun ile uğur boralin maçlarını gönül rahatlığıyla yayinliyorlar hiçbir sansür felan yok bekire övgüler felan diziliyoe marsilyaya attığı golden sonra.
Ama ne hikmetse bu sansür sadece bize uygulanıyor hakan şükür ve arif erdemden dolayı, fener o yıl uefa kupasını kazansaydı bekir fotografta olacaktı

Onlar Fener. Onların her şeyi yapmaya hakkı var.

İrtegün, 2009 yılında Fenerbahçe’ye transfer olduğunu, bu transferden sonra Ahmet isimli şahsın kendisini arayarak "Hayırlı olsun, seni bizim arkadaşlardan birisi arayacak." dediğini anlatarak, şöyle devam etti:

"Ahmet ile bu konuşmamızın üzerinden yaklaşık 3 ay geçtikten sonra Ali Şenel isimli şahıs beni telefonla arayarak Ahmet'in ismini söyledi ve ‘Bir ara görüşelim’ dedi. Ben de Ali'nin bu yapıdan olduğunu anladım. Bir süre sonra, bu kişiyle o dönem Fenerbahçe'de oynayan hatırladığım kadarıyla Emre Belözoğlu, Uğur Boral, Ertuğrul Taşkıran'ın da Ali Şenel ile görüştüğünü öğrendim. Ben de 2009 yılının son aylarında bu kişinin yapmış olduğu sohbetlere diğer futbolcu arkadaşlarımla katılmaya başladım. Bu kişinin de sohbetleri yukarıda anlattığım gibi Gaziantep'te olduğu şekilde idi. Fenerbahçe'de futbol oynadığım süre içerisinde hatırladığım kadarıyla Alper Potuk, Orhan Şam, Gökhan Gönül ve Mehmet Topal'ı da Ali Şenel isimli şahsın yapmış olduğu sohbetlerde görmüşlüğüm vardır. Zaten toplantılara hepimizin aynı anda katılması mümkün olmuyordu. Ben de hepsine katılamıyordum. Toplantılarımız genelde Anadolu Yakası'nda bu yapıya ait okullarda oluyordu. Hatırladığım kadarıyla Ataşehir'de, Ümraniye'de bu yapıya ait okullarda toplantılar yaptık. Toplantılar genelde kahvaltı yapmak için buluşup cuma ise toplantı sonrasında birlikte cuma namazına giderdik veya bir sabah namazı için veya kandil gecelerinde buluşurduk."

"Birkaç kez Emre Belözoğlu'nun evinde de buluşmuştuk"
Toplantıların yaptıkları işlerden dolayı düzenli yapılamadığını kaydeden İrtegün, "Hatırladığım kadarıyla Çamlıca'da ev yemekleri yapan bir yerde de buluştuğumuz olmuştu. Ayrıca yine hatırladığım kadarıyla birkaç kez Emre Belözoğlu'nun evinde de buluşmuştuk. Bazen Ali Şenel isimli şahsın yanında ismini Erhan olarak bildiğim bir şahıs da toplantılara katılırdı. Ben bu yapıdan bir süre sonra uzaklaştım. 17-25 Aralık Operasyonları olduktan sonraki süreçte bu yapıyla mevcut iktidar arasında yaşanan olaylar bu durumda etkili olmuştur. Ancak Ali Şenel ile tamamen ilişkimi koparmadım. Şöyle ki ara ara kendisi beni aramaya devam ediyordu. Eskiye nazaran çok daha az olmakla birlikte birkaç sohbete katıldığım da oldu. Yine benim gibi diğer takım arkadaşlarım da ülkenin bulunduğu mevcut durumdan etkilenerek Ali Şenel ile aralarına mesafe koydular ancak Ali bizi aramaya devam ederdi. Yine Erhan isimli şahıs da bizi arardı. Dediğim gibi diğer takım arkadaşlarım da benim gibi Ali Şenel isimli şahıstan uzaklaşmaya çalıştılar.” beyanında bulundu.

bizim medyada militanlarımız olmadığından gündeme gelmemesi normal

bu arkadaş geldiğinden beri sahanın ortasına zıçıyor daha cezalandırabilen olmadı. artık biri halletsin şu işi

63bed3b0d265a20acc98a94a.jpg

Bu olay zaten sadece bizde var.
Bugün aktif bir kulübün başkanı ve teknik direktörü en azılı fetöcü.
Ertem Rasim ve avaneleri çıkıp program yapıyor, ikisi de fetöcü.
Okan hocan da mağlesef o kadrodan.

Tek sorun şu, bizim millet balık hafızalı. Neleri sineye çekti, kimler kimler kandırdı bu milleti.

Üst Alt