Haber - Al-Musrati, 12 Milyon Euro Karşılığında Beşiktaş'ta - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Al-Musrati, 12 Milyon Euro Karşılığında Beşiktaş'ta

Bununla ilgili PSG başkanı yardım etti demişlerdi o da yalanlanmış Braga tarafından Portekiz'li gazetelere. Yine 300-400 bin euro alıyormuş Braga'da, Bjk'de 2.5 milyon alacakmış. Bu arada bunlar şartlı alma demişler sanırım Musrati için ve şartta 1 maç Bjk forması giymesi imiş. 12 milyon bonservisinin üzerine de + 2.5 milyon euro bonus varmış Portekizli gazetecinin haberinde bahsettiği yine. Musrati ilk geldiğinde de dedim benim pek ekstra özelliğini görmediğim bir adam o yüzden pekte tuttuğum bir adam değil. Ağır da bulduğum bir adam eğer sakatlık daha da ağırlaştırmışsa ciddi bir katkı vereceğini sanmıyorum. Muci transferi maaşı ve sözleşme süresi dışında sadece isim olarak baktığımda meraklandıran- heyecanlandıran bir isim olabilir ama Musrati bence yanlış transfer.
1 maç şartlı satın alma neden yapılır? Bu işteki mantığı anlamadık, sanırım bir konuda hülle için yapıldı ama biz bilmiyoruz, yakında kokusu çıkar.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1 maç şartlı satın alma neden yapılır? Bu işteki mantığı anlamadık, sanırım bir konuda hülle için yapıldı ama biz bilmiyoruz, yakında kokusu çıkar.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Muhtemelen limit yüzünden olabilir.

Şartlı olduğu için TFF'den lisans kaydı yaptırabilirler ama zorunlu olsa lisans çıkaramayabilirlerdi muhtemelen bunun arka yolunu bulmuşlar.

Şartlı opsiyon olduğu için 2024/25 sezonu limitlerinden düşecektir.

Geçen bunların ulu önderinin niye böyle bir oyuncuyu ülkemize getirdiği için Beşiktaş'a teşekkür etmeliler dediğini şimdi anladım. Büyük oyuncu.

Üst Alt