Ali Fatinoğlu: "Iniesta'yı elden kaçırdık" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Fatinoğlu: "Iniesta'yı elden kaçırdık"

Herifi savunmak gibi olmasin ama kulubu bu tarz transferler batirmaz. Drogba transferi gibi bir sey olurdu bu transfer, Iniesta gelmis gecmis en iyi orta saha oyuncularindan ve ciddi fark yaratirdi keza en ust seviyede oynadi bu seneye kadar, fiziksel olarak hicbir sikintisi yok.

Batiran transfer vasata verilen milyonlardir.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bizim artik oyle bir lüxümüz kalmadi. 8 milyona iniestanin verebilecegi katkiyi verebilecek genç oyuncu bulup 1 sene sonra onu satarak tamamen kullan/parlat kazan yapisina donmemiz lazim.
Isin ozu iniesta mi badou mu dersen badou tarzi bir yatirim yapilması taraftarı olurum. Farkli ozellikte oyuncular mi kesinlikle fakat bize para kazandieabilecek oyuncu>katki verebilecek yildiz oyuncu şu şartlarda. Keza iniesta gelsin bilgilerini gençlere aktarsin xavi mode yapalim diye düşünürsek o da şu sartlarda olmaz. Kısa sürede ucuza al parlat minimum 2 kar kar et politikasini işlemeliyiz. Yapacak gücümüz var mi dersen brumayi/tellesi hatta ve hatta garryi bulup getirebilen ekip bunu yapar.

Bizim artik oyle bir lüxümüz kalmadi. 8 milyona iniestanin verebilecegi katkiyi verebilecek genç oyuncu bulup 1 sene sonra onu satarak tamamen kullan/parlat kazan yapisina donmemiz lazim.
Isin ozu iniesta mi badou mu dersen badou tarzi bir yatirim yapilması taraftarı olurum. Farkli ozellikte oyuncular mi kesinlikle fakat bize para kazandieabilecek oyuncu>katki verebilecek yildiz oyuncu şu şartlarda. Keza iniesta gelsin bilgilerini gençlere aktarsin xavi mode yapalim diye düşünürsek o da şu sartlarda olmaz. Kısa sürede ucuza al parlat minimum 2 kar kar et politikasini işlemeliyiz. Yapacak gücümüz var mi dersen brumayi/tellesi hatta ve hatta garryi bulup getirebilen ekip bunu yapar.

Sonuna kadar katiliyorum, benim demek istedigim Iniesta yine de batirmaz, Tarik, Olcan, Dzemaili, Endogan, Pandev, Hajrovic, Salih, Ontivero batirir idi

Dursun çıtayı öyle bir düşürdü ki bunun gibi tiplerin peydah olmasına şaşırmıyorum artık. Mali Genel Kurul'da da düşük faizli kredi bulduğunu söylemişti, fos çıktı. Seçime kadar reklamını yapar, ciddiye alınacak bir tip değil.

Üst Alt