Haber - Ali Koç: "Büyük konuşmam ama bu sene farklı bir tılsım var" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ali Koç: "Büyük konuşmam ama bu sene farklı bir tılsım var"

Aziz Yıldırım da yıllarca bu düşmanlığı gazladı ama bunun kadar zekasını sınatacak işler yapmadı. İşin kötüsü o sınavların hiç birinden geçemiyor da :asd:

erden timur'un ilgilendik ama maaş olarak belli skalanın üstüne çıkmadık açıklaması var. istesek rahatlıkla alırdık. CL varken fenere gitmezdi. hem bu hem rashica transferi bu sezonun yönetim açısından en pasif kaldığı hamleler oldu. rakiplere scoutluk etmek can sıkıcı; ++gedson.
Sevgili Emir , sözlerine katılıyorum ama:
1-Rashica Resmi 5 milyon euro konuşulan 9.75m euro daha imza parası filan
2-Symansky Resmi 15 milyon euro konuşulan Allah bilir.
Hadi el arttırayım 3-Fred:Resmi 15 m konuşulan Allah bilir.

Bizim tüm oyunculara verdiğimiz bonservis bedelini sen biliyorsun.İstesek alırızı geçtim.bu oyunculara bukadar paralar vermiş olsak kongrede çıkabilecek kavgaları kafanda bir tezahür edeblirmisin lütfen.Tamam rashicayı vs istedik ama sezon sonu kar zarara bakacağız.FB nin yaptığı masraf sonucu oluşan borçlar torunlarını bile geçecek zannımca:)

Bu angut oğlu angutlar özellikle şamp adayı olduğumuz her sezon bizimle uğraştı akılları sıra çelme takacaklar ama aksine hep şampiyon olduk. Mal oğlu mallar hala anlayamadılar bizle uğraşınca ekstra motive oluyoruz.

Bu simansky meselesinde Erden Timur maaş olarak uçtuğu için en başından kapandığını söylemişti. Ali Koç gibi taraftarına bile yalan konuşan birine inananlar var. Rasitsa işinde ise sanırım babasının o küfürlü tweti engel olmuş olabilir.

Yok şampiyonluk kokusu, yok tılsımı, zartı zurtu.
Ne gerizekalı bir camia ya. Şampiyon olamaya olamaya şampiyonluğun nasıl bir şey olduğunu unuttular ama her sene iddialı laflar edip duruyorlar.

Başını alırsınız bu sezon.

Ali Koç: Her ilde bir tane 'Atatürk Stadı olabilir' yönetmeliği var. Bunun da değişmesi gerekiyor. Bu değişikliğin yapılabileceğine inanıyorum. Avrupa - Anadolu yakası diye ayrılabilir. Biz girişimleri başlattık. Devletimizden yol göstermesini istedik."

Popülizm nedir ? Cevabı üstte

Üst Alt