Haber - Ali Koç: "Büyük konuşmam ama bu sene farklı bir tılsım var" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ali Koç: "Büyük konuşmam ama bu sene farklı bir tılsım var"

Bu y kafalı herif yüzünden ceza yememek için foruma yansıtmadan sadece içimden ana bacı avrat dümdüz gittim.

Allah senin bin belanı versin diyorum buradan sadece.

Bu böyle konuşuyorsa tutuştular demektir cl grup maçları bitince fenerle maç o maça çok iyi hazırlanıp rezil etmek lazım bunları

Senin olmayan şerefine sokayim KOÇ..

Ulan yabancı hakem istemeyen namussuzdur.Biliyorsun yabancı hakem geldiğinde neletR olacağını şerefsiz.Var geldi foyaniz meydana çıktı.

Hala Syzmanski'yi floryaya getirdiler diyor. Yok mu su herife haddini bildirecekler biri. Isim vermeden herkese sallamis.

Ahmet cakar bunu yalamaya devam etsin. Bak adam ismini bile soylemiylor. Herifin biri diyor haha

Ali Koç: Her ilde bir tane 'Atatürk Stadı olabilir' yönetmeliği var. Bunun da değişmesi gerekiyor. Bu değişikliğin yapılabileceğine inanıyorum. Avrupa - Anadolu yakası diye ayrılabilir. Biz girişimleri başlattık. Devletimizden yol göstermesini istedik.

şimanskiyi İstanbul a getirip bunlara hediye etmek son yıllarda ki en sinir bozucu durum oldu. tabi anadoluya gol atıyor, sezon sonunda toplam verilere bakmak lazım.

Szymanksi'yi Istanbul'a getirdigimiz nereden cikti?
erden timur'un ilgilendik ama maaş olarak belli skalanın üstüne çıkmadık açıklaması var. istesek rahatlıkla alırdık. CL varken fenere gitmezdi. hem bu hem rashica transferi bu sezonun yönetim açısından en pasif kaldığı hamleler oldu. rakiplere scoutluk etmek can sıkıcı; ++gedson.

erden timur'un ilgilendik ama maaş olarak belli skalanın üstüne çıkmadık açıklaması var. istesek rahatlıkla alırdık. CL varken fenere gitmezdi. hem bu hem rashica transferi bu sezonun yönetim açısından en pasif kaldığı hamleler oldu. rakiplere scoutluk etmek can sıkıcı; ++gedson.
Onu bende biliyorum ama Istanbul'a getirip Fener'e kaptirdigimiz dogru degil, oyle bir imada bulundun az once. Erden Timur da acikladi bunu Fener'in yoneticilerine bakma sen. Sonucta elimizden kimseyi kapmadilar, cunku zaten biz almadik finansal sebeplerden dolayi.

son yıllarda iyice zıvanadan çıkmışlardı bu sene çok farklı bi boyuta taşıdılar. bu da demek oluyor ki artık son noktaya geldiler, bu sene şampiyon olduğumuz an geçmiş olsun, daha aradaki makası abramovich gelse kapatamaz :D en kritik sene diyebiliriz. fener o kadar gergin durumda ki takımları her maçı kazanıyor ama biliyorlar ki bi takılmayla vurup geçicez, manchester maçıyla başladılar yine ötmeye.

F7qtS4BWEAAR4wU

Üst Alt