Tier 2 - Ali Naci Küçük: "Oliveira'ya transfer görüşmesi yapması için izin verildi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 2 Ali Naci Küçük: "Oliveira'ya transfer görüşmesi yapması için izin verildi"

Ali Naci Küçük: "Hem Oliveira'ya hem de menajerine transfer görüşmesi yapması için izin verildi.Galatasaray, Oliveira'yı hamle oyuncusu olarak düşünüyordu. Oliveira, bu durumdan memnun değil.

Galatasaray'ın önceliği Salih Özcan'dı. Oyuncu proje ile ikna edildi ancak Borussia Dortmund rakam dahi telafuz etmedi.Berkan gitti ve yerine Berat Özdemir gelecek gibi görünüyor.

Erden Timur çok yoğun çalışıyor ve yarın gün içinde bana göre transfer açıklanacak. En az 2 transfer. Belki 2 orta saha ve hatta 1 stoper takviyeli 3 transfer olabilir.

Galatasaray'da transferde sürpriz de olabilir. Çünkü gizlilik içinde yürütülen bir çalışma var. Molde maçı sonrası stattaki toplantı çok uzun sürdü.

Ndombele, Galatasaray'a gelmeyi kabul etti. Ancak yönetim çok daha iyisini istiyor. Böyle bir transfer için yoğun çalışma var."

herifi dışlamayaydınız bari. yüksek ihtimal elde patlayınca sonra nasıl atacaksınız herifi bi daha sahaya

özellikle dış transfer sırf self servis bizde

Olivera ve Midzo nun gideceğini tahmin ediyordum ama
OS transferinde böyle sona kalacağımız hiç düşünmezdim

Sergio gitsinde sezon başında oyuncuyu çöp yerine koyup git demek nedir istemiyorsan temmuz ayında söylersin gonderirsin
Nasıl böyle bir mantıksız ise girdik hala aklım almiyor

Bu adama gercekten yedek kalacagini simdiye kadar yonetim soylemediyse demek ki orta sahaya oyuncu bulabilecegimizden emin degildik. Ya da adamin yedek beklemekten mutlu olacagini sandik. Iki secenek de rezillik.

Bunun disinda bir secenek de Okan hoca ile yonetimin ayni dusuncelere sahip olmamasi. Bu en kotu olasilik tabiki.

Oliveirayı burda beğenen beğenmeyen oldu ama bence oturmuş takımın önemli bir parçasıdı... yedekte bile olsa bu sene kalmalıydı...
Haber doğruysa tabii

ben anlamadım abi,

adam molde'de oyuna hiç girmiyor (süpheleniyoruz)
ertesi gün idman grup fotolarda yok (trasnfer heralde diyoruz)
Öyle değil deniyor
Kasık ağrısı yüüznden kadroda yok oluyor
ANtep maçı için adam mesaj yayınlıyor
sonra Yunanistana gidiyor ama transfer ama tatil .. hemde maç günü.

Hadi Erden Tİmur alınacaklar ile uğraşıyor, yönetimin geri kalanı neyi yönetiyor. Şu durum epey tatsız.

Üst Alt