Ali Sabancı: Galatasaray'a başkan olmayı çok istiyorum!(Aralık 2013) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sabancı: Galatasaray'a başkan olmayı çok istiyorum!(Aralık 2013)

Çanlar Dursun Özbek için çalarken,taraftar olası bir seçimde başkanlıga kimin uygun olacagına dair şimdiden derin duşuncelere daldı.

İşadamı Ali Sabancı, Galatasaray'a başkan olmak istediğini ama bunun için henuz hazır olmadığını söylemişti .

fft104mm2668043.jpg

Hürriyet gazetesinden Ayşe Arman'a konuşan İşadamı Ali Sabancı, Sarı-Kırmızılı kulübe başkan olmayı hayal ettiğini açıkladı. Sabancı, "O görevi çok istiyorum ama istemek yetmiyor. Kafamda arzu ettiğim bir şey. Ama hazır mıyım? Değilim! Çünkü benim bu noktaya odaklanabilmem, bütün iş hayatımı, sosyal hayatımı bir kenara bırakmam lazım. Çünkü bence bir şeyi yapacaksan tam yapmalısın. Ünal Aysal, 'Yönetim kuruluna girer misin?' dediğinde, 'İşim başımdan aşkın, ben bir marka yaratmaya çalışıyorum. Tüm vaktimi alıyor, o yüzden kabul edemem' dedim. O zaman, 'Gel, asbaşkan ol' dedi. 'Bu da tam zamanlı bir iş, yapamam' dedim. Henüz 44 yaşındayım, 20 yıl sonra bile bu işi bugün yapan insanlardan daha genç olacağım."

GS Cimbom haber

Son düzenleme:
Atlas stewardess > THY stewardess > PGS stewardess

Sen Galatasarayi birak da sunlara el at, hepsi erkek gibi.

Ya yok daha toy adami baskan mi yaparlar.
Ama 5 milyon dolar baslangicla bu seviyeye gelmesi muazzam. Al getir gsstore basina gecsin. Galatasaray markasi basina gecsin ama zamaninda korkmayacaksin gorevden seni ekstra calistirmazlardi zaten.

Bana boyle adamlar sinsi geliyor ne yalan soyleyeyim emeklilik yasi gelince oyalanacak oyuncak ariyorlar sonra zaten hesap soran yok.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hevesli değil projesi olan biri gelsin.

Ki adam uzun vadede olabilirim demiş. 20 sene yol bekleyecek halimiz yok. Bakalım daha dursun'dan kurtulabilecek miyiz orası meçhul.

Geçiniz. Bu adam daha uçuş sırasında yolcudan hamburger parası koparmanın derdinde, başkan olup GS'ya beleş paramı verecek. Adam olsaydı eğer forma reklamı verirdi.

Basketbol şubesi zor durumdayken 8-10 milyon dolarlık bir katkı yapsaydın da Galatasaray Pegasus olsaydı takımın ismi...

akm yol gecen hani sanki kulup

ulan dunya genelinde bir tekbizde torpille baskan olunuyor ve kulub batiyor

dortmund'un baskani CEO olarak ataniyor .. yonetim kurulu seciyor... bizde liseli bunaklar torpille adam koyuyor koltuga

Üst Alt