Ali Sami Yen Stadyumu Tarihi - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Screenshot_20230914-003610_WhatsApp.jpg

Hey gidi Eski Açık bee. Foto son maçtan son maça gitmiştim hatıra kart ve ufak hatıra yastık dağıtmışlardı hala saklı durur.

Yani evlenip kendi evime giderken annemi sıkı sıkı tembihledim sakın atma bunları benim için önemli diye hasta GS'li olduğumuda biliyor tabii ki. Lan yoksa??

Başlıkla beraber aklıma düştü yarın annemi arayıp sorayım inşallah duruyordur.

Insan ozluyor o gunleri tabi.. Mac oncesi kofteci dedemizi, sonradan guzellestirilmis olsada kara duzen GS Store'u, vaktinde varilamayan otobusler/taksiler, kitlenen trafik, karaborsacilar ve daha niceleri en ozeli ise Eski Acik'in ihtisami.. Neyse, yeni/mevcut stadimiz varolsun !

Eski açık ve Numaralı tribün ağırlıklı yüzlerce maç seyretmişimdir.A.Wien, R.Wien,Neuchâtel Xamax,PSV E.,Parma vb. hasretin bittiği Eskişehir maçı en önemlisiydi içlerinde.İlk hatırladığım Avrupa maçı 1982 deki Kuyussi Lahti maçıydı,kazanınca amma sevinmiştik o zamanlar yabancı takımları yenmek olaydı. Rövanşta 1-1 ile turuda geçmiştik zar zor.
En çokta maçlardan önce oynanan Paf maçlarını severdim.10 lu 15 li skorlarla kazandığımız olurdu.:D
1694678600193.jpeg

Eski açık ve Numaralı tribün ağırlıklı yüzlerce maç seyretmişimdir.A.Wien, R.Wien,Neuchâtel Xamax,PSV E.,Parma vb. hasretin bittiği Eskişehir maçı en önemlisiydi içlerinde.İlk hatırladığım Avrupa maçı 1982 deki Kuyussi Lahti maçıydı,kazanınca amma sevinmiştik o zamanlar yabancı takımları yenmek olaydı. Rövanşta 1-1 ile turuda geçmiştik zar zor.
En çokta maçlardan önce oynanan Paf maçlarını severdim.10 lu 15 li skorlarla kazandığımız olurdu.:D
Ekli dosyayı görüntüle 219946
Simdinin tabiriyle koy takimlarini gecince mactan sonra iki saat sokalarda tur atilirdi. Ne yollardan gectik.bugunlere gelmek icin. Hala 2000 kupasi icin amma abarttiniz diyecek kadar yuzsuzlesen simarik genclere uyuz oluyorum.

Üst Alt