Ali Sami Yen'de Son Maç | Galatasaray 3-1 B.Şekerspor | 11 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 189 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen'de Son Maç | Galatasaray 3-1 B.Şekerspor | 11 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: Ali Sami Yen'de Son Maç | Galatasaray 3-1 B.Şekerspor | 11 Ocak | Maç Sonucu

alisamiyeneveda13.jpg

gsbss5.jpg

gsbss7.jpg

gsbss8.jpg

gsbss9.jpg

Cevap: Ali Sami Yen'de Son Maç | Galatasaray 3-1 B.Şekerspor | 11 Ocak | Maç Sonucu

Dün tribündeki pankartlardan biri çok duygulandırdı beni. Şarkıdan alıntı olmasına rağmen durumu çok güzel ifade etmiş.

"Çektiysen kahrımı ,helal et hakkını,

Zorlu sevdam hoşçakal."

uzun zaman sonra uyumadan önce galatasaray hakkında olumlu birşeyler düşündüm. özlemişim yahu

Tüm Gscimbom için ben ve arkadaşlarım ordaydık. Hepimiz için ağladık :) İmkanı olupta gelmeyen çok şeyler kaçırdı.

Bu bir son değildi,yeni bir başlangıçtı aslında.Herşey daha güzel olacak.:)

Üzücüydü, özellikle Ali Kırca'yı dinlerken ilk yarıdaki oyunu düşünmek... Bu takımın daha çok yolu var, daha çok transfere ihtiyaç var.

Son Ali Sami'yen mesajını ben atayım bari:D

koltukları satmaları ayıp ya :/ eski açıktaki adam zaten bileti zor almış koltuğa nasıl para versin .. para göz oldular iyice

[video=vimeo;18705582]https://vimeo.com/18705582[/video]

:sad007: :sad007: :sad007: :sad007:

Üst Alt