Ali Şaşal: "Muslera abartılıyor" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Şaşal: "Muslera abartılıyor"

Muslera'yı biz 10 milyona aldık neredeyse zaten çok potansiyelli avrupada bilinen bi kaleciydi o dönem. Şu anda transfermarkt'ta Dünya'nın en pahalı 8.kalecisi görünüyor onlara itimat edersiniz sanırım. Kafa kaleciler belli zaten az çok. İngiliz sitelerinde bi ton Manchester ile haberi çıktı. Yani neyi abartılıyormuş merak ediyorum:D Cahil cesaretiyle saçmalamış işte.

Bizim burda bu adamın yorumunu konu açıp tartışmamız bile saçma konu kilit lütfen

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu herif beni yolda görse imza ister ulen. Değil bir konu açılması, konu içinde ismi geçecek kadar bile çapı yok. Sahi ismi ne bunun?

Neuer bir Muslera ikidir. Önündeki savunmaya rağmen bu performansı gösteriyorsa,sağlam bir savunma ile neler yapacağını tahmin etmek zor değildir.

Fenerli galiba bizde neresi iyiyse fenerliler o bölgelerdeki oyuncuları bir türlü sevemezler.Şimdi sorun onlara mesela Eray dünyanın sayılı kalecilerindendir onlara göre. Melo bidondur mesela yekta mı pirlo mu derseniz kesinlikte yekta derler onlar tereddütsüz mesela sabriyi çok severler allahımın andavalları allahımın şaşalları.

"Muslera kaleciyse ben neyim, ben kaleciysem Muslera ne" diye kendi kendine sorup hayatın özünü araması gerekirken böyle kendini ilgilendirmeyen işlere kafa yormasın Mr. Şaşal!

Üst Alt