Amerikan Güreşi İzleyenler İçin, Hangisi Daha İyi? - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amerikan Güreşi İzleyenler İçin, Hangisi Daha İyi?

Eski bölümler cok daha iyiydi bana göre

Goldberg,sting,kevin nash,bam bam bigeleo ve rick flair’li bölümlerden bahsediyorum

Daha cok sürükleyici ve hikayesi olan bölümlerdi

Olm duygulandım yaa…

İlkokulda arkadaşlarla çimlerde güreşirdik. Goldbergciydim. Bir arkadaşım da big sexyi seviyordu. İnsan big sexyi niye sever bilemedim.
cumartesi günü tatilde sabah battaniyenle çizgi filmleri izlemişsin (kanal d - looney tones) 15.30 da ntv'de gs cafe crown basket maçı yakalamışsın saat 17 sularında flash tv'de rick flair'in yalvararak adam dövüşünü izlemişsin...

cumartesi günü tatilde sabah battaniyenle çizgi filmleri izlemişsin (kanal d - looney tones) 15.30 da ntv'de gs cafe crown basket maçı yakalamışsın saat 17 sularında flash tv'de rick flair'in yalvararak adam dövüşünü izlemişsin...
Benimki Gs cafe crown dönemine denk gelmese de kanal d de çizgi filmi beklediğim zamanları da hatırlayıp duygulandım.

Bir de cuma geceleri Elm sokağı kabusu izlerdim. Gideyim de konusunu açayım nostalji olsun.

Üst Alt