arda güler - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Emre B gibi bir yükselişi olur bu çocuğun.

Kumaşı çok çok iyi.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arda Güler'in dikkat çeken yeteneğine dev takımlar sessiz kalmadı. Sabah gazetesinin haberine göre Premier Lig'den 2, Bundesliga'da 1 kulüp Arda Güler'i takip ediyor.

Bayern Münih, Chelsea ve Arsenal Arda Güler'e talip oldu.

En değerli 10 futbolcu arasında​

Fenerbahçe'nin geleceği olarak görülen Arda Güler, Transfermarkt verilerine göre dünyadaki en değerli 17 yaş altı futbolcular arasında ilk 10'da yer aldı.

Sezon başında 650 bin Euro değer biçilen Arda Güler yeni güncellemeyle birlikte değerini 2.2 milyon Euro'ya yükseltti.

Bu sezon 12 maçta Fenerbahçe a takım formasını terleten Arda Güler 2 gol atarken 4 asist yaptı. Güler oynadığı her 47.5 dakikada bir skora etki etti.

Arda Güler'in dikkat çeken yeteneğine dev takımlar sessiz kalmadı. Sabah gazetesinin haberine göre Premier Lig'den 2, Bundesliga'da 1 kulüp Arda Güler'i takip ediyor.

Bayern Münih, Chelsea ve Arsenal Arda Güler'e talip oldu.

En değerli 10 futbolcu arasında​

Fenerbahçe'nin geleceği olarak görülen Arda Güler, Transfermarkt verilerine göre dünyadaki en değerli 17 yaş altı futbolcular arasında ilk 10'da yer aldı.

Sezon başında 650 bin Euro değer biçilen Arda Güler yeni güncellemeyle birlikte değerini 2.2 milyon Euro'ya yükseltti.

Bu sezon 12 maçta Fenerbahçe a takım formasını terleten Arda Güler 2 gol atarken 4 asist yaptı. Güler oynadığı her 47.5 dakikada bir skora etki etti.
Fener'in oyuncularına da hep Bayern Münih, Chelsea, Arsenal ve Barça talip oluyor. Hiç Everton, Lille, Marsilya falan duymuyoruz. ;)

Bu çocuktan olur diyebilir miyiz adminim?

Sene başında 4-1 yenildiğimiz u19 maçını izlemiştim onda da çok iyidi, top tekniğinden ziyade net akıllı. Ömer Faruk Beyaz da çok övülüyordu ama bunu görememiştim onda, abartılıyordu o. Fiziğinin dezavantajını da yaşamayabilir zira doğru basıyor, hemen her şey var çocukta.

Arda Turan 2005'te A takıma çıkmıştı, Güler de 2005 doğumluymuş, 2022'de biri futbolu bırakırken diğeri piyasaya çıkıyor ilginç bir tesadüf olmuş.

Biz de keşke Beknaz'dan böyle bir hype alsak.

Bu çocuk olur

Arda Güler: "Geleceğime yatırım yapmam lazım. Bu yüzden kendime mentor, diyetisyen, yaşam koçu ve kondisyoner tuttum. Zaten futbol benim işim. İşime ne kadar çok önem verirsem kazancım zaten zaman içinde gelir"

Üst Alt