Arda Turan’dan Tepkilere Cevap! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan’dan Tepkilere Cevap!

1102204_620x410.jpg

İspanyol basını tarafından son haftalarda eleştirilen milli futbolcumuz Arda Turan, Instagram'dan açıklama yaptı.

Barcelona’da forma giyen milli yıldızımız Arda Turan, tepkiler için açıklamada bulundu. Son haftalarda performansı nedeniyle İspanyol basının tarafından eleştiri yağmuruna tutulan Arda, “Böyle zamanlar iyidir. Çürükler ortaya çıkar” dedi.

Arda Turan’ın Instagram’dan yaptığı açıklama şöyle;

“Rabbim ne yaşatırsa benim için hayırlısı odur! Sonuna kadar çalışmaya devam. Böyle zamanlar her yönden iyidir, çürükler ortaya çıkar. Kazanırken, işler iyi giderken değil şimdi dik durmak, çalışmak, pes etmemek önemli. Bu benim ruhumda var. Alınacak iki kupa var. Sonuna kadar çalışmaya devam… Bu formayı giydiğim için gurur duyuyorum!”

[h=1]''Estoy orgulloso por llevar este camıseta ,todavıa hay 2 tıtulos que podemos conseguır visca Barça''[/h]​Instagram

Fanatik

barca ayarında topçu değilsin arda.herif 5 senedir ispanya'da 5 kelime ispanyolca biliyor.kekolarınla takılacağına biraz yaşadığın yerin dilini öğren.

"Kazanırken, işler iyi giderken değil şimdi dik durmak, çalışmak, pes etmemek önemli. Bu benim ruhumda var."

Kaptan'ı olduğun takımının 8. olduğu, dibe vurduğu sezondan sonra beklerdik bu dik duruşunu "Kaptan".

Kaçtın gittin be.

ilahi adalet :D Türkiye'den medya yüzünden ayrıldım avrupa'da kafam rahat diyordu demeye kalmadı doğranıyor ispanyol medyasında :asd: lakin ülkemizi temsil ettiği için üzülüyorum haline umarım toparlar birşeyler yapar ama kapasitesinin aşan bir kulüpte onun için en iyisi kendi potansiyelindeki bir kulübe gitmesi

"Rabbim ne yaşatırsa benim için hayırlısı odur"

bok gibi para kazandı ama kafa yapısı bu işte..

rabbin afrika'da milyonlarca çocuğu açlıktan öldürürken senin her bi şeyini tamam ettiği için anlamanı da beklemiyorum zaten..

Egri oturup dogru konusmak gerekirse Barca ardaya bir kac gömlek fazla geldi. Atletico Madrid gibi takimlar tam arda icindir isini yapar göze batmaz orda, ama Barca gibi takimlarda isini yapmak yetmiyor daha fazlasi bekleniyor. Sezon sonu gönderirler nereye gidecek onu merak ediyorum Parayi secip cine mi gider acaba?

Egri oturup dogru konusmak gerekirse Barca ardaya bir kac gömlek fazla geldi. Atletico Madrid gibi takimlar tam arda icindir isini yapar göze batmaz orda, ama Barca gibi takimlarda isini yapmak yetmiyor daha fazlasi bekleniyor. Sezon sonu gönderirler nereye gidecek onu merak ediyorum Parayi secip cine mi gider acaba?

Atletico geri alır tabi 10 milyona falan :D

Üst Alt