Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu

nası ya son 15 dakika sessiz kaldık harbi emir gbi bende maça gitmesem inanıcaktım hee yapmayın arkadaslar bgün tribnler süperdi kapalıyla eski açık arasında harika bir uyum vardı bide süper ses çıktıı daha ne istiosunz

nası ya son 15 dakika sessiz kaldık harbi emir gbi bende maça gitmesem inanıcaktım hee yapmayın arkadaslar bgün tribnler süperdi kapalıyla eski açık arasında harika bir uyum vardı bide süper ses çıktıı daha ne istiosunz

o zaman yayinci kurulusda bi hata var kesin ses felan kısıyorlardır

o zaman yayinci kurulusda bi hata var kesin ses felan kısıyorlardır

olabilir ama ben şmdi özetide izledim starda ses var bayaa yanii özellikle ilk yarının sonlarına doğru harika bir ses çıkıyor sen varya seni solüors son 15 dakkada iyiydi taraftar açıkçası bgn süperdik

ikinci yarının başında işi bitirdik bitsede gitsek havasında takıldık..hadi bakalım artık lama cimi yok pazar günü hayat dursun cimbomum fenere şöyle haşırtdadanak bi koysun gari:p

2. yarının ortalarıydı sanırım sen varya seni eski açıkla kapalı müthiş söyledi kapalıda ki herkes eşlik etti çok güzel görüntüydü

‘Büyük avantaj’

Rijkaard, Dinamo Bükreş karşısında alınan üç puanın, gruptan çıkmaları için kendilerine yardımcı olacağını söyledi, çok yemeyen bir takıma karşı atılan dört golün de çok önemli olduğunu belirtti

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, Dinamo Bükreş karşısında aldıkları bu galibiyetin gruptan çıkma yolunda kendilerine büyük avantaj sağlayacağını belirtti.

Rakiplerinden bir adım öne geçme açısından bu karşılaşmadan alınan üç puanın çok önemli olduğunu belirten Hollandalı çalıştırıcı, “Fazla gol yemeyen bir takım karşısında atılan dört gol de Galatasaray’ın farkını ortaya koyuyor. İlk yarım saatin sonrasında golü bulmamız, rakibin direncinin kırılmasına neden oldu. Bu da işimizi kolaylaştırdı” diye konuştu.

Aldıkları bu galibiyetin, sarı-kırmızılılara yönelik eleştirilere yanıt olabileceğini ifade eden Rijkaard, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ben işimi bildiğimi söylemiş, iyi yolda olduğumuzu belirtmiştim. Nitekim bu da görüldü. Takım içerisinde yorgun oyuncularımın fazlalığından dolayı onları dinlendirmek istedim. Sahada görev yapanlar da her şeyi tam olarak yerine getirdiler.”

Artık Fenerbahçe ile yapılacak derbiyi düşündüklerini ifade eden Galatasaray’ın teknik patronu, “Rakibimiz de çok güçlü. Onlar da kazanmak için sahaya çıkacak. Eğer biz yenersek liderliği geri alacağız. Bu da bizi daha da kamçılıyor” yorumunu yaptı.

Frank Rijkaard

Kaynak:Milliyet

müthiş bir maçtı.Elanoyu daha istekli, Kewell ile Keita'ya tekrar tekrar hayran kaldım.Sabri de harikaydı.

Güzel maçtı. Ama nedense oynanan futbolda bir sakatlık var gibi. Daha iyi olacağız inşallah. Bu arada bir İtalyan kanalından izledim maçı. Servet için Terminator, Sabri için Speedy Gonzales Ali Sami Yen için de karşı takıma elektrik verircesine gibi bir tabir kullandı. Çok zevk aldım anlatımdan. Hayırlı olsun. Darısı Fener'e inşallah.

elano: ileride neler yapabilecegini yavas yavas gosteriyo

kewell: kendini topladi beni cok mutlu etti

keita: herzamanki gibi superrr

sabri: helal olsun cocuga bunda teknik ekibimizin payi cok buyuk

servet: her takimda ilk 11 oynar

leo franco: biraz artist ama kalede guven veriyor

caner: arkaya cok adam kacrdi sol bek degil bence sol acik yada ayhanin yerine oyniabilir

mustafa: hic bir artisi yok ataklari olduruyo cok top kaptiriyo franco'yla iyi paslasiyo bizde anca yedek olur

mehmet topal:bugun kotu oynamadi ama uzun zamandir cok kotu mustafa gibi bir oyuncuya bile formasini kaptirdi ins eski gunlerine doner

ayhan:ya cok iyi ya cok kotu ortasi yok top kaptirmaya basladimi devami geliyo yerini doldurmak lazim

nonda:bitiriciligi iyi ama baska bisey yok

sonucta cok net bir galibiyet aldik 4-1 lik skor herkesi tatmin etmistir herhlade 60 dan sonra oyunu soguttuk dogru olanda buydu zaten her ne kadar galatasaraya yakismasada ama haftasonu ava cikicak aslanlarim dinlensinler biraz kasmata gerek yok.

bu takima 1 yada 2 takviye yapilmasi sart.1. si kesinlikle servetin yanina iyi bir adam lugana gibi olursa iyi olur daha sakini tabiki. 2. transfer eger arda ve elano yan yana oynamicaksa ayhanin yerine bi ortasaha emena gibi hirsli, hizli ataga iyi cikan defansi iyi olan yada pirlo gibi iyi pas yapan teknigi iyi olan bir oyuncu benim dusuncelerim bunlar arkadaslar herkese iyi gunler

Maç bitiyor , keyifle eve gidip yorumları dinlemek için Ntvspor'u açıyorum.Sergen ve Mustafa Doğan bizim maçı yorumluyor sözde.Sözde diyorum çünkü başka maçı izlemişiz gibi yorumlar geliyor ikisinden de.Neymiş efendim hala çok pozisyon veriyormuşuz,küçük takımlar bile bizle oynarken pozisyona giriyormuş.Bre ifrit herifler dünya üzerinde pozisyon vermeyen bir takım var mı acaba?Bu bir.İkincisi öyle çok pozisyon filan vermedik.Hatta beğendim dünkü maçta defansımızın çıkardığı oyunu.Maç 4-0 olana dek bir tane gollük pozisyonları var.Sağdan yapılan tehlikeli bir orta sadece.Ona da kimse dokunamıyor,top dışarı gidiyor.Fakat bizim pompacı çığırtkanlarımız takımın çok pozisyon verdiğini iddaa ediyor nedense.Üçüncüsü dünya üzerinde hangi takım olursa olsun maç 4-0 ise ve hafta sonu bir derbi maçı oynayacaksa bu takım elbet salacaktır kendisini.Rakip kendisini salmış takımımıza karşı iki-üç tane pozisyona daha giriyor ama Ntv'nin müthiş objektif yorumcuları bunu gözardı ediveriyorlar.Gelelim Elano hakkındaki yorumlarına.Bu iki adam dünya futbolundan bihaber olduklarından Elano hakkında bilgi sahibi değil.Hala Alex ile karşılaştırıp onun tarzı bir futbolcu sanıyor aptal medyamız.Elano geldiğinden beri bana göre en iyi oyununu çıkartmıştır.Ama bunu da görmüyor veya görmek istemiyor Sergen-Mustafa brothers.Maçı izleyen bu kadar insanın olduğunu bile bile yalan yanlış yorumlar yapılıyor.Sergen diyor ki Rijkaard hataları kapatmaya uğraşmıyor.Çok biliyorsan sen bi takım çalıştır Sergen efendi.Öyle paf takım çalıştırmakla hoca olunmuyor.Rijkaard'ı eleştirecek bilgiye sahip tek yorumcu yok şu ülkede.Ulan bu adam şu an ağzınız açık izlediğiniz Barcelona'nın yaratıcısı.Pis ağızlarınızla,kalemlerinizle kirletmeyin şu adamın adını.Takımımız derbi öncesi olan umudumu arttırdı.Ben beğendim oynanan oyunu.Bence Nonda forvet olarak çıkmalı Fenerbahçe maçına.Skor üstünlüğünü alırsak Baros girebilir kontratak oyunu için.Keita çok formda.Sağdan gelip çok akıllı ortalar yapıyor,arkadaşlarını gayet iyi besliyor sağ taraftan.Kewell'ı ise ilk yarı oynadığı oyunla toparlanmış gördüm.Ayhan ve Sarp şu topları ne zaman zamanında ayaktan çıkarmayı öğrenecek çok merak ediyorum.Başımıza iş açabilirler.Savunmada ise Topal sırıtmadı ama derbide Gökhan oynar büyük ihtimalle.Caner vasattı,onun yerine de Hakan oynayacaktır muhtemelen.Elano yerine Arda ile başlanmalı.Gol atabilirsek ikinci yarı Arda sola geçer,Elano girer.Elano'nun uzun pasları kontralar için çok işimize yarayabilir.Geliyoruz!:asd:

Bu küçük takım dediği D. Bükreş Steau ile dalga geçerek evinde yendi.

Ayrıca bu küçük takım oynadığı son 5 deplasmanda "0" gol yedi. Sturm Graz ı evire evire 15 pozisyon bulmasına rağmen 1-0 la geçti. Ancak boş konuşuyorlar.

Steau gibi bitmiş bir takım bile fb ye karşı 4-5 net pozisyon buldu. Buna ne diyecek acaba yorumcular. Fener gaarantici oynuyor 7 kişi defans dan ççıkmıyor.

Fener golü yediği an oyunu çevirecek kapasitede değil. GS ise her an gol atarım imajı veriyor.

Fb, G.Antep maçında sayısız pozisyon verdi. GS ise kendi kalesine bireysel hataları ile TS den goller yedi. 2 si balın ötesi.

Neyse pazar a az kaldı herkesin sesini keseriz umarım. Eğer futbolun adaleti ve şansı yanımızda olursa.

Hakikaten Ntv ye hiç yakışmayan iki yorumcu ve onlara adeta çanak tutan bir sunucudan oluşan bir program yapıyorlar. Yeminle söylüyorum kahvehanede yapılan maç sohbetleri bile bunlarınkinden daha entellektüeldir. "Hiçbirşey bilmeden çok şey konuşmak" bu olsa gerek.

Üst Alt