Aziz Yıldırım: "Arda'yı eninde sonunda alacağım” - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım: "Arda'yı eninde sonunda alacağım”

Cevap: Aziz Yıldırım: "Arda'yı eninde sonunda alacağım”

Ne ruhu yahu, 50 teklif etsinda bakin nasil satiyor Bolat onu hemen.

Transferde önemli olan 2 kulüp ve 1 futbolcudur. 2 kulüp anlaşsa da futbolcu (Arda) istemedikçe hiç bir takıma gitmez.

Arda Galatasaray'ın Ruhudur.Bu Ruhu ezeli rakibe satmak saçmalıktan başka birşey değildir.

Yani ruh tuh diye ruhlar alemine çevirdiniz Galatasarayı,şunu unutmayınki hiç kimse GS den büyük degildir,eğer biz sadace ARDAya kaldıysak zaten o zaman büyük takım da olamayız,GS nin menfaatleri neyi gerektiriyorsa her zaman o yapılır,bu takımdan metin oktay göçtü,tanju gitti,HAGİ bıraktı vs...ama sonuç ne oldu? yıkıldıkmı,kulüğ battımı,kümemi düştük,ruhsuzmu kaldık?

Ben demiyorum ardayı satalım sadece dedimki herkesin bir fiyatı vardır ve GS nin çıkarları doğrultusunda oldugu sürece bu takımdan herkes gönderilebilir...

Sana ben biraz para verimde fenerli ol o zaman olurmusun?

Ver 50 milyar olayım? insanın içindekini degiştiremedikten sonra biçimini degiştirsen ne olacakki?

Şöyle bir düşün bakalım fenerin 50 milyon eurosunu kulübün kasasına koyup ardanın orda ruhsuz futbol oynadığını görmek ne keyifli olurdu (tabi arda bize 1 avrupa kupası kazandırdıktan sonra ;))

fenerin yeni politikası fenerli olmayan herkesi alıyorum olayıdır.

aziz yıldırım bu haberlerle prim yapıyor aklınca arda kalitesindeki bi adamı yurt dışından alamaz o yüzden zoruna gidiyor yazık yaf acıdım :)

tey tey tey yarın öbürgün derlerki ugur boral +1 milyon € :D komik şu adamlar yaa :D

haylim selcuk şahini gs de görmek :D

Arkadaslar bence bu soylentiler hakkinda daha fazla yorum yapmaya gerek yok. Alamayacaklarini kendileri de biliyorlar. Amaclari taraftarlarini oyalamak, gundem yaratmak; yani bir nevi psikolojik savas. Biz bu konuda yorum yaptikca, ezik medyasinda her gun yeni bir haber cikiyor Arda ile ilgili.

arda ruhunu satmaz bazıları gibi şimdi ismini ağzıma alıpta güzelim forumu kirletmek istemiyorum herkes anlamıştır nasıl olsa..

Senin tipine,sıfatına,suratına....

Pi.misin olum nesin sen?

Sen ne biçim kulüp başkanısın?İyi aile çocuğuuuuuuuuuuuu!!!

Cehennemin dibine kadar yolun var!...

Git Ananın Yanına...

Şereften yoksun varlık Azizeeeeeeee

Koskoca Galatasaray Tv var, web sitesi var biri çıkıpta şu azizin ağzının payını veremior... dün geceden beri uyku tutmuor ya...

ardanın gitmeyeceğini biliorum ama azizeee işi mehmet topuz işine evirecek gibi...

hem adnan sezgin bey ne halt yiyor... çıksın açıklasın...

Bolat mis...Kusuf musun Musufmusun..Lusufmusun..Lüzumsuzmusun nesin...yazdiklarina Dikkat et...o Adnan Polat..

Kurban ol Adnan Polata....

Ayrica Forumda Adnan Polat aciklama yapsin diyenlere sesleniyorum...

Adam ne yapsin ne türlü aciklama bekliyorsunuz daha..?? Türkiyenin en cok izlenen haber Programlarindan birine katildi Canli Yayinda ve cevabi verdi...Insan Ruhunu hic satarmi dedi...

bitti....

Üst Alt