B Grubu M:1 | İngiltere 1-1 Rusya | M.S | 11 Haziran | TRT 1 - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

B Grubu M:1 | İngiltere 1-1 Rusya | M.S | 11 Haziran | TRT 1

rusya_bayrak.jpg

dalgalandıralım şanlı rus bayrağını

Ruslari da hem sevmem hem de hakketmediler ama Ingilizlerin teknik direktoru otursun dusunsun biraz,böyle tas gibi kadrom varken nerede hata yaptim diye.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

dedim..

simdi skoru buldu ya korkak mal inatla etkisiz ofansifleri cikarmiyor. yedekten orta saha soktu bunak

bu hamlenin hakki rusya golüdür normalde simdi

adalet budur. gerizekali hodgson henderson milner wilshere üclüsünü oyuna aldi saka gibi ahhahahaha

2'si aday kadroda olmayi bile hak etmiyordu sene boyunca bisey vermemis iki salak oyuna girdi top bile tutamadi

İspanya bitmiş gibi bir izlenim uyandırıyor ama cidden bizi büyük bir farkla yenebilirler. Hatta Hector Bellerin tek başına bizim savunmayı ne'apar tahmin edemiyorum. Morata falanda var. Çok sıkıntılı bir takım, dünkü Fransa'dan sonra bence favori İspanya.

Roy Hodgson İngiltere'nin el freni oldu yine.

Wilshere gibi adamlar ya 11 çıkar ya da girmez oyuna. Vardy gibi silahın var elinde korkak herif.

turnuvanın kaderinin kadrosu yenilenen ispanya ve almanya belirleyecek bence diger büyük diye gecinenleri gördük 1-2 adam harici iyi degiller

Rakibin ortasahada stoper(Neustadter) hamlesine forvet oyuncun Rooney ile cevap veriyorsun. O kadar riski göz önüne alıyorsun. Golü attıktan sonrada saçma sapan hamleler yapıyorsun. Bu Roy ne hakla o görevde duruyor, insan aklı almıyor bunu.

Üst Alt