Üye Görüşü - Başkan Önerileriniz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Başkan Önerileriniz

Valla öyle bir haldeyimki dursun istifa etsinde soyadı özbek olmayan herkes kabulum başkanlık için isim cisim hiç önemli değil ...

Eskilerin azılı muhalifleri A.Öztürk ve F.Süren biat ederek Sn. Ünal Aysal'ın başkanlığını desteklediler son yaptıkları açıklamalarla. Onların aday olacağını zannedenler derin bir yanılgı içerisindeler.

Adnan Öztürk olmaz. Yaşlılara itaat eden ve emir almaktan kendi yapacaklarını yapamayacak birisi. Adnan Polat'dan farkı olmaz.

Haluk Ulusoy gelmez, gelemez. Birileri izin vermez başkan olmasına.

Faruk Süren, tekrar eski başarı yakalayamam diye düşünüp, zirvede bıraktıktan sonra rezil olmanın ne alemi var diye haklı bir düşünceyle gelmez.

Ali Dürüst, iyi başkan olur ama prostat takımı izin vermez.

Albayrak, başkanlığı geç yönetici potansiyeli bile yok Allah korusun.

Diğer tanımadığımız yaşlılar ise gelmezse süper olur. Dursun veya Yarsuvat gibi vizyonsuz ve futbol topunu görünce bomba sanıp karakola götürecek amca ve dedeler ile uğraşamaz bu kulüp. Gitsinler Galatasaray derneğinde fahri başkanlık yapıp egolarını tatmin etsin 55 yaş üstü yaşlılar.

Kısaca başkan adayı pek yok, Aysal gelir ama siyaset hala izin vermeyecek gibi.

Aysal gelirse yine uçuşa geçeriz ama YD yabancı sınırı getirecek seneye böyle olursa, yine tıkanırız bir yerde.

Ya kafa yormayın Türk futbolu bok bataklığına batmış ve sürekli kepçe ucuyla karıştırılan yapay ve senaryolu, peşkeş ve rantların döndüğü bir oluşum. Kasmayın yani. EPL'den yeni bir takım bulup tutmamız lazım bu saatten sonra.

Güle güle git admin, Allah yolunu açık etsin, EPL sevinçlerinin daim olmasını temenni ederim. Soran olursa ''İyi bilirdik'' deriz, hiç endişen olmasın...

Hala Unal Aysal diyenleri gormek olaylari degerlendirme konusundaki beceriksizligimizi gosteriyor.

Ali Durustun koltuguna Candan Ercetini oturtan adami ciddiye alamazsin.

Bir Almanci olarak kendimi Baskan adayi gösteriyorum. Profile uygunum.

Almanyadan bol bol gurbetci topcu alip Sabirlarinizi zorlamak istiyorum. Ayrica Tolga Cigercinin sözlesmesini Ömür Boyu uzatip yillik 4.5 Mio yapmak istiyorum.

Dembele gibi oyunculari almak istemiyorum ucuz ve yetenekli o yüzden olmaz.

Taraftarlarla arami iyice acmak istiyorum.

Levent nazifoglunu teknik direktör yapmak istiyorum.

Bol bol banka borcu yapmak istiyorum. menajerlere bol bol para yedirmek istiyorum.

Beni secin.

Başkan içlerinden kim olur bilmem ancak

YÖNETİM KURULU

Ahmet Özdoğan
Adnan Öztürk
Sedat Doğan
Ali Dürüst
Abdürrahim Albayrak
Cemal Özgörkey
Hakan Üstünberk
M.Yasin Çakmak (İletişim ve taraftar ile içle dışlı olması sebebi ile)

Başkan olabilecek kişiler

1. Cemal Özgörkey
2. Adnan Öztürk
3. Ahmet Özdoğan
4. Ali Dürüst

Almanyadan bol bol gurbetci topcu alip Sabirlarinizi zorlamak istiyorum. Ayrica Tolga Cigercinin sözlesmesini Ömür Boyu uzatip yillik 4.5 Mio yapmak istiyorum.

Bol bol banka borcu yapmak istiyorum. menajerlere bol bol para yedirmek istiyorum.

Beni secin.

tam bir almancı kafası hakkaten

Ünal Aysal yanina akilli kisileri alirsa adayim o olur.

Sportif Direktör keske Sammer olsa.

Scoutinge iyi bir bütce ayirip genc oyunculara yatirim yapilmali.

Ayrica tok ve yasli Futbolcu alinmamali.

Beni secin.

871c4208c70ee489aa59fe0d0b09fbe5.jpg

Yani. Bi dolu insan yok onu aldi bunu almadi diyo, yok Turk oynatma zorunlulugundan selcukla 5 yil uzatti deniyor vs vs.

Ben hic o polemiklere girmiyorum.

Sen Ali Durust yerine atiyorum Avrupadan yonetici oturtursun ok.

Ammmaaaa Ali Durust yerine Candan Ercetini oturttugun an bitersin benim icin.

Hataları öyle hataları da vardı denip geçilecek hatalar değil.Şu an Dursun'a kaldıysak Aysal'ın payı yadsınamaz.Anlaşılmayan nokta bu.

Senin bileceğin iş değil Dursunspor taraftarcığı. :)

Şizo musun nesin, kaçıncı defadır aynı muhabbet, başka bir şey bilmiyorsun herhalde?. Allah şifalar versin, tedavisi pek mümkün olmasa da ben insanlığımı yapıp iyilik diliyorum yine de...

Şartlar ne olursa olsun, Galatasarayı bırakıp EPL takımı seçmekten bahsedene verilecek en kibar cevabı vermişim, zoruna gidecekse yazma öyle şeyler...

Üst Alt