# Batuhan Karadeniz - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Batuhan Karadeniz

Cevap: # Batuhan Karadeniz

Cem Sultan'ında Batuhan'dan farkı yok emin olun...

Ben net olarak şunu söyleyebilirim. Adamlıkta Cem'in yanından geçemez. Futbolculuktan Cem Batuhan'ın yanından geçemez. 16 yaşında A Milli oldu bu çocuk beyler. Küçümsemeyin.

Bence Fatih hoca istiyor ama üstüne düşmek istemiyorlar yoksa çok değerlenecek ve isteyeni artacak.. Ama bence çok iyi alternatif olur..

ben begenirim bu cocugu aslinda.

yasi genc ve kazim gibi toparlanabilir.

tek korkum medya denen b.k sinekleri batuhan sessiz ossursa bile üzerine hücum eder ardada oldugu gibi gerksiz gündem olusur.

arda gibi batuhanda kaldiramaz bu durumu.

ben begenirim bu cocugu aslinda.

yasi genc ve kazim gibi toparlanabilir.

tek korkum medya denen b.k sinekleri batuhan sessiz ossursa bile üzerine hücum eder ardada oldugu gibi gerksiz gündem olusur.

arda gibi batuhanda kaldiramaz bu durumu.

Evlendi diye duydum o zamandan sonra biraz uslandı aslında..

Şu adamdan nefret ediyorum ama gelmesini de istiyorum. Potansiyeli yüksek bir eleman eğer Fatih hoca disipline edebilirse belki bizde parlayabilir.

Yine söylüyorum Fatih Hoca'nın himayesinde adam gibi çalışırsa Türkiye'nin en iyi santraforu olur..

Cevap: Batuhan'a hülle yöntemi

Aslında güzel fikir. Batuhan'ı yunanistan'a göndermeli, kimliği pasaportu alınıp, bir Yunan adasına bırakılıp arkaya bakmadan hemen o noktadan ayrılmalı...

onu ıstersen japonyadan satsınlar o adamdan bırsey olmas o hem futbol oynayamıor hem pıslık yapıo

Baslarim Batuhandan simdi ha... Ne Batuhani bide bunun artistliginimi cekecegiz..!! Floryanin bilmem kac kapisi vardir diye bir laf var.. 1000 kapisi dahi olsa bu herif bir zahmet girmesin o kapilardan.. Tam Fenerbahce´ye layik bir Futbolcu bence..

Üst Alt