Belhanda Attı, Fas Kazandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda Attı, Fas Kazandı

Şut çekemiyor burada da ayakta kalamadığı için topa vurabilmiş, eğer her şey normal gitse ve şut çekse daha önce bizim maçlarımızda defalarca olduğu gibi kaleciye geri pas tadında sözde bir şut olurdu.

Teşbihte hata olmaz ortak değer diye dedim yoksa belhanda kim kopek ki hagiyle bir olsun lütfen üstat...

takımdan gittikten sonra hemen unutulacak oyuncular milli takımda ne yapmışlar çok önemli değil , bizim takımda ne yaptıkları önemli , o kadar para verdik herifcioğlu şut çekmiyor inadına çekmiyor , çekincede geri pas şiddetinde yolluyor sonra sövünce biz haksız oluyoruz.

tadını çıkarın dünya kupasında oyuncumuz var...

Evet

5ad3a9fc7152d812b0bf540a.jpg

Kagit üstünde bizim futbolcumuz evet.

Ama nasil Tolga Tarik Lato ve diger cöpler bizim futbolcularimiz olmaktan uzaksa Belhanda da öyle.

Şut çekemiyor burada da ayakta kalamadığı için topa vurabilmiş, eğer her şey normal gitse ve şut çekse daha önce bizim maçlarımızda defalarca olduğu gibi kaleciye geri pas tadında sözde bir şut olurdu.

Gövdesi yere düşerken tahteravallinin öteki ucu gibi ayağı istemeden hızlanmış yukarı doğru,
O da topa denk gelmiş yani heah .. Çok iyiydi yaw ....:tbr::ROFLMAO:
c056.gif

Tolga Tarik Lato gibi copleri Belhanda ile kiyasliyorsun ha? Bir futbolcu'yu yetersiz bulabilirsin anlarim da bunu her gun dile getiriyorsan demek bunun baska sebepleri de var ;)

Hayir kiyaslamiyorum. Sonuc olarak hepsi yetersiz olduklari icin ayni kefene koyuyorum.

Birinin maliyeti fazla digerinin kalitesi yerlerde birinin yeri burasi degil vs hepsi ayri elestirilere mahsur kaliyorlar ama ortak yönleri yetersiz ve bilhassa da gereksiz olmalari.

Ayağı kaymasaydı yine geri pas gibi şut çekecekmiş. Devamı gelir umarım ve alıcı buluruz buna.

Hayir kiyaslamiyorum. Sonuc olarak hepsi yetersiz olduklari icin ayni kefene koyuyorum.

Birinin maliyeti fazla digerinin kalitesi yerlerde birinin yeri burasi degil vs hepsi ayri elestirilere mahsur kaliyorlar ama ortak yönleri yetersiz ve bilhassa da gereksiz olmalari.
Aynen:tbr:

Mesele senden aldığının karşılığını vererek dengeyi herhangi bir şekilde sağlayamamalarında...

Üst Alt