GSC Haber - Boey‘in Menajerinden Açıklama: "Sacha için büyük paraları gözden çıkarmanız gerekiyor" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Boey‘in Menajerinden Açıklama: "Sacha için büyük paraları gözden çıkarmanız gerekiyor"

Çalısacaksa böyle adam gibi menejerle çalışalım işte kimsenin babasının oğlu değiliz bedava iş yapmayacaklar tabiki ama en azından sinsi, adamların aklını çelmeye çalışan puştlardan evladır böylesi adamlar.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

Sezon sonu Manchester United alabilir.

28 milyon euro bonservis bedeli
bidaki satistan kar payi: %10
en az 50 resmi macta forma giymesinde: 2 milyon euro
en az 100 resmi macta forma giymesinde: 2 milyon euro
cl bileti aldiklarinda: 4 sene gecerli olmak uzere bir defa mahsus 1 milyon euro
lig sampiyonlugu: 4 sene gecerli olmak uzere bir defa mahsus 2 milyon euro

imzalari atalim.

1673362534292.png

Dogru soylemis... Cakal cukal ususmeden adini koymus olayin. Boey gercektende ozel bir seviyede, en az ederi 20m seklinde dusunulerek piyasaya bakilir.

MEnajeri oyuncuyu Kamerun Milli takımına göndermeyerek çok akıllıca bir hamle yaptı. Oyuncusunun değerini her geçen gün artırmaya devam ediyor. Boey'i takımdan ayrıyken çalıştıran antrenör bile belli ki özenle seçilmiş. Hem oyuncu hem menajeri bu kadar kusursuzken Boey, Dünya'nın en iyi sağ beki ünvanını alacaktır 1-2 sene içerisinde. Bizim yöneticilerimiz de menajerle koordine olarak doğru hamleler yaparlarsa bu durumdan en fazla faydalanan taraf oluruz. 35-40m Euro'lara kadar alıcı bulunabilir diye düşünüyorum.

MEnajeri oyuncuyu Kamerun Milli takımına göndermeyerek çok akıllıca bir hamle yaptı. Oyuncusunun değerini her geçen gün artırmaya devam ediyor. Boey'i takımdan ayrıyken çalıştıran antrenör bile belli ki özenle seçilmiş. Hem oyuncu hem menajeri bu kadar kusursuzken Boey, Dünya'nın en iyi sağ beki ünvanını alacaktır 1-2 sene içerisinde. Bizim yöneticilerimiz de menajerle koordine olarak doğru hamleler yaparlarsa bu durumdan en fazla faydalanan taraf oluruz. 35-40m Euro'lara kadar alıcı bulunabilir diye düşünüyorum.

En iyiler arasına girmesi ütopik geliyor bana bir kere en iyi beklerin ayakları bir orta saha ayarında boeyin hücum katkısı muazzam ama topla ilişkisi çok daha iyi olmalıydı bu saatten sonra da bir Cancelo ayarında tekniğe sahip olması mümkün değil..

Üst Alt