BSL 21/22 H:29 | Galatasaray Nef 90-89 Tofaş | MS | 24 Nisan | Tivibu Spor 2 - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BSL 21/22 H:29 | Galatasaray Nef 90-89 Tofaş | MS | 24 Nisan | Tivibu Spor 2

Tofaş play-off mücadelesi verdiği için çok rahat bir galibiyet beklemek biraz karşı takıma haksızlık olurdu. Biz çok kötü oynadık bu mac. Ama sonunu getirdik, güzel bir karakter koyduk son periyotta.

M2101K9G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Rahat derken bu denli kazanmak beklemezdim,iç saha bütünleşme seri galibiyet almış takımımız 10-12 sayı farkla alır diye bekliyordum renktaş.ama ayakların yere sağlam basması adına bu şekilde kazanmak eğer ders alınırsa daha faydalıdır şahsi fikrim

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Rahat derken bu denli kazanmak beklemezdim,iç saha bütünleşme seri galibiyet almış takımımız 10-12 sayı farkla alır diye bekliyordum renktaş.ama ayakların yere sağlam basması adına bu şekilde kazanmak eğer ders alınırsa daha faydalıdır şahsi fikrim

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Aslında takımın toptan kalitesi hakkında fikir verdi.Ne kadar seri galibiyet çıkarsak da kadro yetersiz, rotasyon dar, belli pozisyonlarda direkt güvenebileceğimiz oyuncu yok.Efes'in alt modeli gibi fark yaratıcı oyun kurucu rotasyonu var ama 3,4,5 numaradan katkı alamayınca tıkanıyor takım.Süreler uzayınca takım savunması düşüyor.Savunma yapan şut atamıyor, şutör oyuncular savunma eksikliği yaşıyor.Sezon başında kim kurduysa kadroyu yazık etmiş, hocanın tekrardan eklemeler yapması lazım.Sadik dışında yerli yok gibi.Purcel'in sakatlığı çok kötü olmuş,Kravis olmayınca da pota altında zayıf kalıyoruz.Yine de eldeki malzemeden maximum verim alıyor hoca.Takdiri hak ediyor.

İyi giden yapının bile bütçesi Efes'le Fener'in 10 kat aşağısı bunun farkını nasıl kapatacaksın. Erden Timur nasıl olsa para veriyor demek kolay mesela yarın o da kenara çekilirse ekstra sponsor bulacak mısın Eurolig a lisansı için çalışma olacak mı. Bana bunların vaadini versinler iyi giden yapıyı bozmayalım yok bir de bozun.

Üst Alt